???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

23 січня священики Острозького благочиння у рамках акції «Подаруй дитині радість» відвідали деякі заклади Острога. З благословення Владики митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія з нагоди Різдвяних свят благочинний Острозького району, настоятель Богоявленського собору, протоієрей Олександр Максимюк, настоятель Свято-Воскресенського храму, протоієрей Віктор Земляний та настоятель Свято-Покровського храму села Завизів, протоієрей Сергій Нагай привезли дітям у школи-інтернати приємні подарунки. Вихованцям КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат № 2 І-ІІ ст.» було вручено солодощі, м’які іграшки, а учні КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів», крім солодких пакунків, отримали книжки «Православна дактильна абетка для нечуючих дітей».

IMG_20180123_133219.jpg

Як повідомив протоієрей Олександр Максимюк, з 25 грудня до 14 січня, духовенство та прихожани храмів збирали допомогу, щоб потішити подарунками дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених сімей та інших категорій, які позбавлені родинного тепла. Крім того, 14 січня священики з такою благодійною метою відвідали КЗ «Острозька обласна психіатрична лікарня» та передали пацієнтам цукерки та фрукти. Ця акція діє вже не вперше, але о. Олександр сказав, що подібні заходи вони не люблять афішувати.

IMG_20180123_125415.jpg

«На території міста Острога є школа для дітей з вадами слуху та допоміжна школа, для учнів цих закладів ми зібрали 2016 подарунків. Також ми передали допомогу і по селах, адже кожен священик знає, які родини проживають у нього на парафії і кому потрібні такі подарунки. Думаю, що ця акція матиме продовження і наступного року, щоб не тільки тепло вифлиємської зірки зігрівало, а щоб усі ми допомогли дітям відчути різдвяну радість», – розповів благочинний про мету і результати акції. Керівництво та вихованці згаданих навчальних закладів висловлюють щиру подяку священикам та вірянам за подаровану радість і гарні подарунки. Діти, хто як міг, показували свою вдячність перед гостями. Адже канікули закінчились, а навчальний процес розпочався з таких приємних моментів.

IMG_20180123_132510.jpg

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити