???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Березень, що минув, гостинно відчинив двері до нашої столиці представникам Бельгії, Греції, Іспанії, Польщі і, звичайно, України для участі в  ХІ Міжнародному конкурсі з українознавства. Побував там і десятикласник НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей) – ДНЗ» ім. Т.Г. Шевченка  Марискевич Владислав з науковим керівником Гущук Тетяною Олексіївною, учителем історії. Не просто побували, а здобули перемогу! З 280 конкурсних робіт обрали 100 найкращих, які і позмагалися за першість. Владислав писав творче завдання, розв’язував тестовий блок та презентував роботу з краєзнавства Острожчини. Юнак боровся з усіх сил – і став переможцем, в загальному ІІІ місце.

Науковим керівникам байдикувати також не довелося. Коли учні писали творчі роботи, вчителі стали учасниками круглого столу «Методика усної історії», за що отримали відповідний сертифікат.

Насиченою була не лише конкурсна програма, а й культурний відпочинок. Учасникам конкурсу організовано кінолекторій (переглянули документальний фільм про Героя України, воїна АТО Мирослава Мисла) , виставку «Герої АТО, що загинули за Україну».

Повернувшись з Києва, своїми враженнями поділилася Тетяна Олексіївна:

«Це була неймовірна зустріч із харизматично-інтелектуальним товариством! Пан Галайко, директор НДІУ,запросив на зустріч з нами Святослава Бойка – лідера групи «Широкий лан», режисера Юрія Ілієнка, хлопців-героїв «Карпатської Січі», виконавця автентичної української музики (часів Сковороди), відомого лірника – Тараса Компаніченка, спілкування з якими спричинило справжній землетрус світосприйняття!

У перерві ми відвідали майдан Незалежності, вулицю Героїв Небесної Сотні, поклали квіти Войтовичу Назару – наймолодшій дитині, яка загинула під час кривавих подій на Майдані, прогулялися біля Михайлівського собору, Софії Київської.

Щиро дякуємо п. Олегу та п. Тетяні Марискевичам за виховання сина, рідній школі за підтримку і нашим друзям за віру в нас!»

Дякуємо науковому керівнику Гущук Тетяні Олексіївні та Марискевичу Владиславу за старанну, творчу, відповідальну  працю. Щиро вітаємо переможців, бажаємо нових злетів!

Прес-центр гуртка журналістики

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити