???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Одне латвійське прислів'я говорить: «Скільки грошей - стільки й щастя». Звичайно, щастя полягає не тільки в грошах. Але хоч як не крути, матеріальний достаток грає далеко не останню роль в нашому житті.

Яким повинен бути гаманець за давнім китайським вченням, щоб в ньому завжди «жили» гроші? Саме «жили», адже в фен-шуй гаманець розглядається як будиночок для грошей. Вони в ньому повинні бути постійно, а не час від часу «заходити в гості». Отож, як залучити енергію багатства і зробити так, щоб вона вас не покидала?

Форма і розмір гаманця з точки зору фен-шуй

Найголовніше, щоб гроші в гаманці відчували себе комфортно і вільно. Тобто не були зім’яті, згорнуті, перегнуті і т.д. Інакше їхня енергія буде придушуватися, і вони будуть неохоче «приходити» до вас. Щоб фен-шуй гаманця був сприятливий, слід купити прямокутний гаманець такого розміру, щоб купюра вміщалася туди повністю, в розгорнутому вигляді. Найсприятливіший розмір з точки зору фен-шуй для гаманця це від 17,55 до 18,90 см. Монети потрібно тримати окремо від паперових грошей.

Матеріал і якість гаманця

Звичайно ж, в першу чергу і в фен-шуй, і в сучасній моді перевага віддається натуральним матеріалам, а не штучним. Найкраще, якщо це буде шкіра, замша або якісна тканина. Якщо ваш гаманець буде зі шкірозамінника, поліетилену або пластику, то ці матеріали створюватимуть так званий екран, який, в свою чергу, буде відображати потік енергії.

Купуйте тільки якісний гаманець: акуратний, з рівними швами, без ниток, що стирчать, з працюючими застібками, зі стійкою фарбою. Одним словом, ваш гаманець, повинен виглядати багато, красиво, так щоб грошики захотіли «оселитися» в такому «будинку».

Колір гаманця за фен-шуй

Найбільш сприятливими кольорами гаманця згідно фен-шуй є кольори стихії Землі або Металу. Це коричневий, жовтий, помаранчевий, бежевий, золотий, сріблястий, білий, сірий.

Хорошим є червоний колір, хоч він і належить до стихії Вогню. Цей колір в Китаї - символ енергії і перемоги. Він буде означати перемогу достатку над бідністю. Однак, слід знати, що за червоним гаманцем потрібен особливий догляд. Такий гаманець повинен виглядати дорого і багато. Ідеальний варіант - червоний гаманець з якісної лакованої шкіри.

А ось кольори стихії Води не сприятливі для гаманця по фен-шуй. Сюди відносяться блакитний, бірюзовий, чорний, фіолетовий, синій. Вважається, що гроші будуть «витікати» як вода. За іншою ж версією, чорний гаманець, синій або сірий рекомендується носити чоловікам, оскільки вони додають сміливості.

Що ж стосується стихії Дерева, то тут найсприятливішим для гаманця є зелений колір. Зелений - це колір грошей, колір долара, зростання і процвітання.

Як залучити гроші в гаманець

Для того, щоб залучити грошову енергію багато людей кладуть в свій гаманець різні талісмани. Це можуть бути:

- три китайські монети, зв’язані червоною тасьмою (вони немов магніт притягують гроші);

- нерозмінна купюра в один долар (вважається сильним талісманом);

- можна покласти листочок м’яти або крапнути олію м’яти в гаманець, покласти паличку кориці, листочок вересу або стручок квасолі (якщо ці атрибути будуть заважати або м’яти купюри, можна вкласти в гаманець картинку із зображенням перерахованих вище талісманів).

- добре підійдуть картинки із зображенням різних магічних символів, що символізують грошову удачу (гексограми, триграми, руни, ієрогліфи).

vikna.if.ua

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити