???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Життя вирує, щодня навколо нас щось трапляється, як хороше, так і не дуже. Ситуація постійно змінюється, в тому числі і кримінальна. Напередодні Дня поліції ми поспілкувалися з начальником Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області Едуардом Холодом про те, що найбільше хвилює громадян – їх безпеку, а також про реформи галузі, перші кроки новопризначеного керівника та його життя за межами відділу.

- Едуарде Васильовичу, у липні 2017 року Ви були призначені на посаду начальника Острозької поліції. Якими були Ваші перші дії? Як налагоджували співпрацю з колективом, адже такого молодого керівника тут ще не було?

 • - Острозький район завжди був одним із найблагополучнішим в Рівненській області. Тому, коли я прийшов на посаду, першочергово поставив собі за мету - знайти спільну мову із місцевим населенням. На мою думку, саме від цього залежить успішність нашої роботи. Адже якщо громадяни нам довіряють, ми можемо разом працювати над вирішенням проблем. Я був приємно здивований, бо колектив сприйняв мене позитивно з перших днів. Ми не змінювали напрямів роботи, лише закцентували нашу діяльність на поліпшені комунікації з громадянами. Продовжили працювати на вулицях, виїжджати у села, проводити зустрічі і прийоми громадян. І це дає свої результати.
 • Реформу поліції називають найуспішнішою. Проте це передусім стосується лише патрульних. А як з іншими підрозділами? На якому етапі реформа зараз?
 • - Реформа поліції відбувається на усіх рівнях. У великих містах патрульні «на слуху», бо саме вони першими контактують із заявниками. У районах таку функцію виконують інспектор груп реагування патрульної поліції і дільничні офіцери. Ці дві служби також знаходяться у процесі реформування і якщо ви спитаєте когось із дальних сіл району, до кого із поліцейських вони звертаються чи знають, відповідь буде однозначною: дільничний або ГРПП. Так, реформа почалася з патрульних, але не закінчилася цією службою. Ми усі змінюємося, усі перебудовуємо напрямки роботи і пріоритетні напрямки.
 • - Які злочини зараз найпоширеніші на Острожчині? Що Ви порадите пересічним громадянам, аби не стати жертвою злочину?
 • - Актуальними залишаються майнові злочини, а саме крадіжки та шахрайства. У нас дуже довірливі громадяни, досі трапляються випадки, коли люди залишають ключі від будинків під килимками, на підвіконнях і так далі. Злодії користуються цим і легко заволодівають майном, яке наживалося роками. Тому варто дбати про свою безпеку.
 • - Що, на Ваш погляд, потрібно зробити для того, щоб повернути довіру до полісменів, адже часто доводиться чути фразу: «у поліцію звертатися марно – не реагують»?
 • - Ми реагуємо абсолютно на усі виклики і звернення. І завжди намагаємося допомогти. Навіть якщо це не в нашій компетенції. Але часто оперативність не залежить тільки від нас. Якщо ми говоримо про злочин, який вже вчинили, є процес, передбачений законодавством. І ми маємо його дотримуватися, аби законно і обґрунтовано довести вину зловмисника. А це час, це збір доказів, доведення їх доцільності у суді та інших інстанціях. Але я завжди наголошую своїм підлеглим: краще зробити один раз якісно, аніж швидко, але не ефективно. Ми робимо колосальну роботу і маємо орієнтуватися на результат, який вона принесе. Зараз я бачу, що коли трапляється будь-яка непередбачувана подія, громадяни телефонують у поліцію чи безпосередньо нашим працівникам, навіть якщо це не стосується правопорушень. Тобто є довіра до нас і розуміння того, що ми робимо.
 • - Як виглядає начальник Острозького відділу поліції без погонів? Чим любите займатися у вільний час, якщо він є?
 • - Я полюбляю подорожі, природу, але робота така, що нерідко доводиться ночувати в службовому кабінеті, вже не говорячи про вихідні.

Спілкувалася Ольга ФІЛІНА

Коментарі:

 • Facebook
 • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити