???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

На ставку у Грем’ячому 8 липня зібралися любителі вудки і рибної юшки, щоб порибалити та відпочити. Цього дня тут відбувся відкритий чемпіонат Острозького району з рибної ловлі.

Організатор щорічних змагань, завідувач сектору в справах молоді та спорту Острозької районної державної адміністрації Дмитро Білюк привітав усіх із Днем рибалки та запросив позмагатися у риболовлі усіх охочих. Учасникам, яких зареєструвалося 22 особи різного віку з Острозького району, дозволялося використовувати три вудочки та будь-яку підкормку.

Отож, з 6 до 11 години завзяті рибалки займалися «полюванням» вудочкою, а опісля відбулося зважування впійманої риби. Найменші рибини потрапили до рук Владислава Повара та Олександра Люмберта (15 грамів), володарем найбільшої став Ігор Гемега, який упіймав карася вагою 600 грамів. Найбільше фортуна цього дня посміхнулась місцевому Анатолієві Столярчуку, йому вдалося  спіймати 10,5 кг риби, що дозволило зайняти перше місце у чемпіонаті. Острожанин Сергій Денищук із уловом 5,8 кг здобув друге місце, а житель Грем’ячого Сергій Назарук посів третю сходинку рибного «п’єдесталу» (3, 7 кг).

Отримали цього дня призи та нагороди й інші учасники та гості свята. За активну багаторічну участь у чемпіонаті грамоти отримали Павло Повар (м. Острог); Юрій Бойко (м. Острог); Юрій Систалюк (м. Острог); Михайло Стрілець (с. Грем’яче). За допомогу в організації відзначили місцеву жительку Ріту Шкребій. Подяку висловили генеральному спонсору змагань Олександру Макаруку.

  • "Бажаю, щоб всі присутні зібралися тут за рік, упродовж якого не розлучалися з вудочкою та мали гарні улови", – висловив побажання заступник Острозького міського голови Анатолій Лисий, який разом з Дмитром Білюком підбив підсумок спільної ловлі риби та вручив нагороди.

Куштуванням рибної юшки завершився цей єдиний рік у році, коли рибалки краю збираються разом і показують свій талант у приманюванні риби та розповідають майже фантастичні пригоди.

 

 

 

 

 

 

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити