???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Допомоги небайдужих людей потребує жителька Нетішина Сєрова Тетяна Миколаївна (1980 р.н.)

Діагноз – негоспітальна полісегментарна двобічна пневмонія з деструкцією та абсцесом середньої правої легені. Правобічний гідропіопневмоторакс (дренований) з частковим колапсом  легені; лівобічний гідроторокс; важкий імунопарез.

Мама Тетяни, яка збирає гроші на базарах та біля церков, розповідає, що 31 грудня від раку померла її старша донька Люда, а після того важко захворіла молодша Таня. Через високу температуру у Тетяни згоріла частина легенів та почала набиратися рідина, перестали виконувати свої функції інші органи. За 8 днів лікування в реанімації пішло 17 тисяч гривень.

  • – 16 січня Таню привезли додому. Зараз вона ледь встає з ліжка, має дуже низький тиск та гемоглобін. Організм вже не приймає їжі. 4 рази в день я колю їй морфін, а до нього ще потрібен анальгін, димедрол, – пояснює мама Валентина Іванівна. – Ми розуміємо, що вилікуватися не вдасться, нам потрібні гроші, щоб придбати необхідні препарати для зменшення болю, а також засоби гігієни. Найгірше – бачити, як страждає дитина і усвідомлювати, що нічим не можна допомогти.

5168 7573 3948 6559 – карта Приватбанку (Сєрова Тетяна Миколаївна)

(067) 146 29 17 – телефон Валентини Іванівни.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити