???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

9 квітня у селах Острозького району відбувся виїзний прийом громадян першим заступником голови Рівненської облдержадміністрації, депутатом Рівненської обласної ради Віталієм Ундіром. Побував посадовець у селах Хорів, Вельбівне та Межиріч.

Проводячи прийом громадян, Віталій Ундір дослухався до всіх звернень мешканців краю. Найскладнішими були ситуації, пов’язані з лікуванням, – кілька людей потребували допомоги у боротьбі з онкологією.

Серед інших не менш важливих питань – звернення Тараса Сліпченка, який мешкає на території Хорівської сільської ради. Чоловік брав участь у проведенні бойових дій на території АТО, повернувся на Острожчину та зустрівся зі складною проблемою – відсутністю особистого житла. Він звернувся до влади з проханням надати йому земельну ділянку. Відтак, у ході спілкування, Віталій Ундір дав доручення вивчити питання виділення Тарасу Сліпченку земельної ділянки під будівництво або передачі йому безхазяйного будинку.

DSC04660DSC04724

Питання, з яким зверталися у всіх сільських радах, – діяльність садочків. Наприклад, у Хорові говорили з Людмилою Добруцькою, завідуючою ДНЗ «Золоте зернятко», про заміну даху.  «Проект вже готують. І ми спільно будемо працювати над тим, щоб забезпечити нашим діткам комфортні умови», - зазначив Віталій Олександрович. У Вельбівному Олена Кащин, завідуюча ДНЗ «Ромашка», просила посприяти у вирішенні можливості розміщення дитячих груп садочку в одному приміщенні. Вивчити це питання чиновник запропонував безпосередньо на місці, що дозволило детальніше розглянути стан справ. В результаті Віталій Ундір, відмітив, що все продумано на перспективу, адже – це не лише питання комфорту, а й безпеки, енергоефективності та ощадливості. Тепер перший крок у вирішення цього питання – за Вельбівненською сільською радою, яка має потурбуватися про виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення усіх робіт. У селі Межиріч до представника обласної влади звернулися безпосередньо батьки вихованців садочку в Слобідці, які просили допомоги в облаштуванні благоустрою навчального закладу.

 Окрім того, мешканці Острожчини порушували й інші питання суспільного спрямування, як от облаштування спортивних кімнат для вихованців Хорівської ЗОШ, встановлення додаткових пішохідних доріжок і дитячого майданчика у с. Вельбівне, модернізація Межиріцького клубу, ремонт доріг і автобусних зупинок, встановлення мережі водовідведення в с. Українка. Принагідно, у ході виїзного прийому, депутатом обласної ради було анонсовано початок ремонтних робіт у с. Хорів, тендер на проведення яких буде проведено вже цими днями.

DSC04752

Також Віталій Олександрович ознайомився з ходом будівництва футбольного поля зі штучним покриттям. Нагадаємо, що облаштовують його біля НВК «Межиріцька загальноосвітня школа I - III ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)». Роботи розпочалися у березні. Вартість реалізації всього проекту складає 1,5 млн. грн. Фінансування всіх робіт здійснюється за рахунок  бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України у Рівненській області» та місцевого бюджету в співвідношенні 50/50.

За результатами виїзного прийому Віталій Ундір обіцяв докласти максимум зусиль, аби всі звернення громадян були вирішені позитивно.

Ольга ФІЛІНА

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити