???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Зустріч із засновниками громадсько-політичного руху «Дій з нами» відбулась у Національному університеті «Острозька академія» 4 квітня. «Дій з нами» - це  громадсько-політична ініціатива нових і ліберальних сил для об'єднання перед виборами до Верховної Ради. Ця зустріч входить до програми туру Україною.

До учасників руху, хто відвідав Острозьку академію, входять: Мустафа Найєм – один із співзасновників руху; український політичний і громадський діяч;  журналіст, один із засновників і головний редактор Громадського телебачення;   один з ініціаторів Євромайдану; Світлана Заліщук - громадська активістка, журналістка, правозахисниця; співзасновниця руху «Чесно» та ініціативи «Реанімаційний пакет реформ»; член Парламентської асамблеї Ради Європи з 2015 по 2017 роки; Наталія Кацер-Бучковська - голова міжфракційного депутатського об'єднання "Залучення і захист інвестицій"; голова підкомітету сталого розвитку галузі, стратегії та інвестиції Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; авторка та співавторка 49 законопроектів і 19 законів; Марія Барабаш - заступниця голови громадської організації «Дій з нами»; інвестиційний банкір, громадська діячка; засновниця A7 CAPITAL, співзасновниця Спілки Українських Підприємців (СУП); випускниця НаУОА.

«Я і наша команда свою місію бачимо, щоб показати, що люди, які дійсно некорумповані, які не були пов’язані з системою, за якими не стоять олігархи, можуть реально довести, що вони чогось варті. І друге - це стати криголамом для таких людей, як ви. Людей, які хочуть займатися громадсько-політичною діяльністю, але не знають як, або не можуть наважитись», - розповів під час зустрічі Мустафа Найєм.

«Ми робимо наш рух «Дій з нами», щоб ви, молоде покоління, українські громадяни, які вибирають сьогодні де жити, що робити, асоціювали політику з надією, з чимось кращим, а не з безнадією. Він розрахований на таких людей, як ви. Ми очікуємо якраз, що молоде покоління долучиться до нас, і завтра буде змінювати цю країну», - сказала Світлана Заліщук.

«Мені дуже сподобалась зустріч. Перш за все тому, що гості відповіли на всі запитання, які цікавили студентів. Було дуже корисно та цікаво. Я думаю, що в такої політичної партії буде хороше майбутнє, оскільки вони працюють над багатьма проектами. Мені подобається те, що вони прагнуть до якихось змін, нововведень. Це справді круто», - поділилась враженнями від зустрічі студентка 1 курсу Надія Кривко.

«Ця зустріч була неперевершена. Чесно кажучи, я розрушила стереотипи щодо сучасних політиків. Можна було почути відповіді на всі запитання. Гості не ухилялися від них, навпаки: вони з радістю спілкувалися з присутніми», - поділилась студентка 1 курсу Вікторія Конончук.

Відвідувачі отримали академічний мед від ректора Ігоря Пасічника та футболки, а Світлана Заліщук ще й перстень «Гальшки Острозької».

До слова, Мустафа Найєм обіцяв завітати до Острозької академії наступного тижня, щоб зустрітись із студентами-журналістами.

Соломія КОСТЕНКОВА

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити