???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Це прислів’я часто бачу на дверях різних установ, магазинів, підприємств тощо. Воно доречне і у наступній ситуації. Щороку у квітні-травні відбувається Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», а в третю суботу квітня відзначаються День довкілля та День благоустрою територій населених пунктів. Заходи відбуваються у всіх населених пунктах Острожчини.

Напередодні Великодніх свят молодь церкви ХВЄ «Жива надія» разом із друзями, жителями Оженина, завдяки допомозі від сільради провели міні-суботник – прибрали територію у найбільш засміченій частині села, а саме по вулиці Мирній.

Окрім прибирання сміття по центральній вулиці, а це, як відомо, доволі не мала відстань, та прилеглі території було розчищено від сміття, чагарників, сухих кущів та дерев, прибрали й берегове укріплення залізничного мосту, підбілювали бордюри. Своїми працьовитими руками, власним інструментом та транспортом люди зібрали не одну купу сміття.

IMG 1736

IMG 1590

Слід зазначити, що роботи відбулися за сприяння та ініціативи депутата Острозької районної ради, керівника підприємства, жителя Оженинської сільської ради, Олега Ярошика, людини скромної, глибоко віруючої, яка живе і вболіває за свою громаду.

«Щороку навесні наші віряни церкви «Жива надія» та небайдужі жителі громади наводять лад на своїх територіях та на вулиці, – розповідає Олег Ярошик. – Цього ж року наша ініціативна молодь вирішила попрацювати і у найбільш засміченій частині - це центральна вулиця Оженина. Як показала практика, такі акції – гарна можливість і для проповіді Слова Божого. Тому ми плануємо продовжити проведення таких акцій. Уже визначили на майбутнє нові дільниці, прибиранням яких плануємо зайнятись. Скажу, напевне, за всіх – і не помилюся: з легкістю на душі ми поверталися назад, дивлячись на проведену роботу та розуміючи, що наш маленький внесок для сільської ради стане частиною того великого почину. Я думаю, це завжди приємно – робити добрі справи для довкілля, для своєї громади та жителів», – говорить Олег Володимирович

Такі люди, як Олег Ярошик та інші жителі Оженинської громади, заслуговують на повагу та шану. Своїм прикладом вони показали, що потрібно всім разом вболівати за своє майбутнє, у чистій Україні йти вперед.

Природа – дім, в якому ми живемо, і люди повинні оберігати його. Усі ми повинні це пам’ятати. Дуже важко усвідомлювати, що є люди, які беззастережно шкодять навколишньому середовищу, в якому проживають. На жаль, дехто зовсім не усвідомлює помилковість своїх учинків і тим самим шкодить сам собі. Не можна бути такими безвідповідальними, адже ми прагнемо жити в цивілізованому європейському суспільстві. Кожен, без сумніву, повинен починати з власних переконань. Бо ще легендарний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері говорив:«Прокинувся вранці, прибрав себе – прибери планету». А українське прислів’я вчить нас, що “чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”.

Ольга ПТАХ

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити