???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

До 25-річчя відродження Національного університету «Острозька академія» 10 травня в рамках інтерактивного проекту «Ті, що відроджували Острозьку академію» відбулась зустріч із українським політиком, державним діячем, колишнім головою партії «Наша Україна», засновником та Головою Ради Інституту Президента «Стратегічні ініціативи», колишнім головою Національного банку України та прем’єр-міністром України, лідером Помаранчевої революції та Третім Президентом України (2005-2010) Віктором Ющенком, який безпосередньо брав участь у відродженні академії.

«Дорогі студенти, викладачі, дорогий ректоре, для мене  велика честь мати годину можливості поспілкуватися з вами. Я глибоко переконаний в тому, що завжди, і особливо сьогодні, українцям є про що говорити. Думаю, що ми живемо в надзвичайно цікавому часі. Те, що твориться сьогодні, навколо нас, останні два-три десятки років - це ті надії, за які молились наші діди-прадіди, щоб вони відбувалися. Насправді, це той золотий час національного становлення, який не так часто випадає тому чи іншому поколінню. Час, який настав, впав на ваші плечі. На плечі нашого покоління випала ця усердна робота по творенню української держави нації. І тому б мені хотілося, можливо, декілька слів окрилюючих сказати вашому поколінню тогочасному. Ми говоримо про те, скільки молоді покидає українські землі, скільки молоді, і не обов’язково університетської, шукає свою долю в інших краях. Мені здається, що особливо в такий період важливо говорити про те, що де б ви не були, скільки років вам не було, найрідніша земля - це українська» - зазначив під час зустрічі Віктор Ющенко.

Крім того, Віктор Ющенко, ще будучи на посаді Президента України, підписав Указ №366/2007 про увічнення пам'яті Мелетія Смотрицького – церковного і освітнього діяча, мовознавця та випускника Острозької академії XVI століття.

«Найкращу поки що перспективу ми будемо мати як держава і нація. Це все попереду, це все пройде з нами. Але дуже важливо, щоб ми були в унісоні, коли говоримо про проходження цього великого національного іспиту, коли нас затягують до федералізації, до сформування якихось маріонеткових хвиль на окупованих територіях, то кажуть, що про Крим треба забути… Знаєте, це не наша тема», - додав Віктор Ющенко.

До слова, це була перша зустріч у рамках Президентського марафону.

yushchenko11 b

Соломія КОСТЕНКОВА

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити