???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Чорна п'ятниця - знаменитий сезон розпродажів, яких проходить в усьому світі. У четвертий четвер листопада у США відзначають День подяки. У п'ятницю, коли люди виїжджають за здешевленими товарами, на дорогах утворюються великі затори, у магазинах – ажіотаж, звідси й назва не зовсім весела «Чорна п’ятниця». За кордоном в цей день багато людей беруть відгул заради шопінгу, магазини працюють на кілька годин довше, адже розмір знижок може бути до 90 відсотків.

Цей термін поступово приживається і в Україні. На мобільні телефони вже починають надходити СМС-повідомлення із пропозиціями скористатися шаленими знижками 24 листопада. Габаритні торгові центри і навіть невеликі магазинчики приваблюють шопоголіків приємними цінами на одяг, взуття, техніку, косметику тощо. Чимало магазинів продовжують дію акції на всі вихідні. В перший понеділок після Black Friday (27 листопада) традиційно відбувається Кіберпонеділок – розпродажі техніки та електроніки.

В цей день бренди здешевлюють далеко не найгірший товар, за один день продавці можуть реалізувати місячну норму товарів. Тож можна усі необхідні придбання запланувати на цей день і значно зекономити. Однак і тут слід бути обережними, щоб не потрапити на гачок хитрих маркетологів. Експерти радять заздалегідь скласти список бажаних покупок, порівняти ціни в декількох магазинах на ці товари і записати їх. Часто за тиждень до акційного періоду магазини підвищують ціни. Потім роблять знижки в середньому на третину. Є категорія покупців, які готові купити товар, побачивши яскравий цінник з перекресленою старою вартістю. Саме на них і розрахований маркетинговий хід. Тому найкраще не брати з собою багато зайвих грошей, бо, захопившись, можна витратити більше, ніж потрібно.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити