???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Більше тридцяти років дбає про культурне життя села та дозвілля молоді Володимир Дробинюк – директор Будинку культури с. Хорів. Народився майбутній культпрацівник у с. Бродівське 11 грудня 1964 року. Навчання у середній школі поєднував із відвідування музичної школи. Ще з дитинства грав в оркестрі на тенорі (духовому музичному інструменті), продовжує цим займатися і зараз. Спеціальність керівника духового оркестру і культмасової роботи освоїв у Дубнівському культосвітньому училищі. У далекому 84-му почав здобувати трудовий стаж на посаді завклубом с. Розваж. А з травня 1992 року працює директором БК в Хорові. Зараз тут діє вокальний дівочий ансамбль, чоловічий квартет, вокально-інструментальний ансамбль, дитячий духовий оркестр від районного Будинку школяра.

Володимир Федорович сьогодні пригадує, як у 1991 році біля цього ж будинку культури чоловіки складали присягу на вірність Україні. Приміщення закладу культури порівняно нове, побудоване у 1984 році, має зал на 400 місць. Сюди приїжджає молодь із розважа, Оженина, Краєва, Стадник. Окрім вечорів відпочинку та концертів тут грають у теніс, проводять змагання з шахів (турнір пам’яті Старухіна – місцевого вчителя фізичного виховання). Традиційно в Хорові директор закладу та художній керівник Віктор Мартинчук організовують розважальну програму на День Валентина, 8 Березня, Купала, відзначають державні свята та пам’ятні дати. Адже сільські жителі, за словами Володимира Федоровича, теж повинні відпочивати, тому для них проводять святкові концерти. У рамках фестивалю «Палітра театральної осені» минулого року хорівчани могли побачити цікаві вистави народно-аматорських колективів Рівненщини. У червні тут відбувся заключний регіональний етап обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино»!

Активно співпрацюють працівники культури зі шкільним колективом. До організації тематичних вечорів залучають дітей села, а юні таланти, які грають, співають, пишуть вірші, у Хорові є. Потужний голос Адріани Савчук знають не тільки на Острожчині

Звикли до нічних походеньок тата четверо дітей-школярів Володимира Федоровича: наймолодша Наталя навчається в четвертому класі.

Тричі Володимир Дробинюк обирався депутатом сільської ради. Клопотів йому вистачає і вдома, як і кожному, хто живе в селі.

Нам надзвичайно приємно вітати Володимира Федоровича Дробинюка з Днем народження, яке він зустрічає у ці чарівні білосніжні дні. Щиро зичимо сімейного затишку, миру, щастя, достатку та професійних успіхів.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити