???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

27 березня стартував новий проект Рівненської обласної філармонії «Музика в «Острозькій академії». Заслужена артистка України Ірина Криворученко та академічний камерний оркестр під керівництвом диригента Сергія Черняка представили концерт барокової музики в Академічному храмі «Острозької академії».

- Усі бажаючі, а це 60 рівнян, за попереднім записом в обласній філармонії, здійснили екскурсійним автобусом подорож до Острога. Тут поціновувачі барокової музики спочатку відвідали експозиції історії «Острозької академії», підземель монастиря капуцинів, Храму преподобного Федора Острозького, зокрема оглянули колекцію іконопису з іконою «Христос Пантократор та Святий Степан». Також ознайомилися з експозицією стродруків, історією приміщень сучасної «Острозької академії», підземною художньою галереєю, парком та бібліотекою університету, - розповів директор комунального закладу «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради Микола Орешко.

З огляду на актуальність нового проекту обласної філармонії, уже наступної неділі, 3 квітня, в Академічному храмі «Острозької академії» лунатиме спів камерного хору «Воскресіння».

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити