???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Такої кількості відомих особистостей читачі бібліотеки села Грем'яче ще не бачили! Так за якісь 7 днів у бібліотеці відбулося три неймовірно цікаві заходи, на які приїхали небайдужі до книжок, письменства і читання люди. 

Так 6 червня, у бібліотеку з творчим візитом завітала казкарка Джінні - Євгенія Пірог, письменниця зі столиці України - міста Києва, ініціатор дитячих проектів «Додай читання», «Тату, почитай!», «Срібна читацька Книга» та ін. 

Що я можу сказати про зустріч? Хіба що те, що там, де Джінні, там завжди весело, цікаво, музично, казково, пісенно.... (цей перелік можна продовжити до безкінечності!) На юних учасників зустрічі чекало безліч несподіванок і сюрпризів!

Крім того, що авторка презентувала свої книги, діти змогли послухати і заспівати пісню "Читання - сила!" (з цього вийшов справжній співочий флешмоб!). А з допомогою Балакучих Шпаків (Настя Цілінська і Рома Галюк), казкарка перевірила чи читає книги грем'яцька дітвора, адже шпаки доставили чарівні конверти із запитаннями. Потім всі разом вгадували, що ж носить в сумці мама-кенгуру (і по секрету скажу, що казкова кенгуру носить стільки ж речей як і будь-яка українська мама!).

Далі ж Євгенія разом з читачами бібліотеки (Віола Хохлюк, Влад Цюх, Влад Броновицький, Настя Стрілець, Іванна Давидюк, Дарина Чихолка, Данило Ліщук) показала казкову імпровізацію "Дідова Ріпка", яка ну дуже відрізняється від звичної казки "Ріпка", адже тут герої витягали не ріпку, а самого дідуся від сучасної технічної спокуси - телевізора.

IMG_3878.jpg

Під час зустрічі, діти змогли прикрасити Книжкову шпаківню, яка відтепер радуватиме читачів бібліотеки цікавими книгами. (За змайстровану шпаківню окрема подяка вчителю трудового навчання Грем’яцької ЗОШ І-ІІІ ст. Олександру Ковальчуку).

А на завершення усіх веселощів, читачі бібліотеки намалювали карту України, на якій було відмічено міста, з яких до нас приїжджали письменники (Київ, Львів, Тернопіль, Здолбунів), а також звідки надходили книги (Львів, Вінниця, Київ). Діти, дивлячись у майбутнє, також вирішили відмітити і інші міста, з яких би ще хотіли побачити українських літераторів.

Всі емоції і враження від зустрічі не вмістити в одну газетну замітку. Тому раджу краще познайомитися з Євгенією Пірог особисто і зарядитися її мегапозитивною енергією для втілення неймовірних бібліотечних ідей.

Захід відбувся в межах реалізації проекту "Сучасну книгу сільській дитині" за підтримки Active Citizens Ukraine від Британської ради в Україні. #activecitizensua 

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити