???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Швидко промайнуло тепле і лагідне літечко для дітей. Гарно відпочивши, набравшись світлих емоцій і позитиву, школярі сіли за парти. А у перші дні жовтня для православних діток радо відкрилися двері й недільної школи «Свічечка» при Свято-Троїцькому храмі села Українка.

«Теплі і погожі дні

пролетіли струмочком веселим,

І тепер знов учні ми – дорогої недільної школи».

Після святкового богослужіння, діти, батьки і вчителі взяли участь у молебні, де щиро просили Бога щедрих дарів і Його всесильної допомоги в усіх починаннях.

«Наша школа православна,

Вона затишна і славна.

Світло сяє від ікон –

Божий ми вчимо закон».

22323783_332394813888703_88633012_o.jpg

Усі присутні у храмі радо вітали дітей після чудового духовного концерту і сценки «Віра, Надія, Любов». На подвір’ї біля церкви відбувалися веселі і цікаві спортивні старти. Запустивши у небо повітряну кульку з побажаннями миру, здоров’я, щастя, любові один до одного і поласувавши солодощами із запашним чаєм, діти із позитивними враженнями покинули святий храм. А вже через тиждень розпочнуться заняття, де разом із учителями діти будуть вивчати Закон Божий.

У сьогоднішній радісний день також хотілося б згадати про прекрасні миті, які ми разом пережили з дітьми під час літніх канікул. Усе розпочалося із товариської зустрічі з футболу між вихованцями недільних шкіл нашого храму і хлопчаками із церкви села Івачків. Зустріч закінчилася нічиєю і позитивними емоціями. Також наші юнаки взяли участь у православному турнірі недільних шкіл з міні-футболу, який відбувся в місті Рівному з ініціативи Рівненської єпархії УПЦ.

Хор дітей недільної школи постійно оспівує милість Господа під час недільних і святкових богослужінь. Не винятком був і престольний празник у День Святої П’ятидесятниці, де діти молитовно виконували піснеспіви на святій літургії.

У день пам’яті св. Праведної Анни дівчатка хору «Свічечка» брали участь у щорічному православному фестивалі недільних шкіл у селі Онишківці. Раділо серце, коли всі разом – діти ,батьки, вчителі, провели хресну ходу «За мир» із нашого храму до джерела св. Миколая у селі Гільча.

Також разом ми й відпочивали: це традиційний похід у місцевий ліс, де були спільні ігри, пісні, хороводи, інтелектуальні конкурси і, звичайно, спільна трапеза з апетитними шашликами. Приємною несподіванкою для дітей стало, подароване православними братами із міста Рівного, дійство – страйкбол. Під час цієї гри емоції виривалися із молодих дитячих грудей, а радості не було меж.

Наприкінці літа понад 40 дітей (а це дві вікові групи) двома автобусами відвідали Свято-Успенську Почаївську лавру. Молитовно поклонившись усім лаврським святиням, діти омилися у святих водах джерела праведної Анни. Також завітали у древній Свято-Миколаївський монастир міста Кременець і молодий, але дуже красивий Свято-Іверський монастир села Шепетин Дубенського благочиння.

Після всіх слів хочу щиро подякувати передусім Всемилостивому Богу за Його велику милість до нас – Його дітей. Спаси Господи вчителям: Расік Галині і Осадчук Вікторії за їх жертовність, смиренний послух і добре християнське серце.

Усі ми разом щиро вдячні нашим друзям – братам Тарасу Пустовіту, Володимиру Гурніцькому, Анатолію Парфенюку за їх допомогу. А також постійним жертводавцям – місцевому аграрному підприємству ТОВ «Користівське», зокрема керівникам Полюховичу Віталію і Зеабе Елізабет.

Пресвята Трійце, Боже Наш, слава Тобі! Благослови всіх нас на нові творчі починання у доброму здоров’ї, мирі і спокої в наших душах, селах, містах і в нашій Богом благословенній Україні.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити