???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Дорогі наші читачі! Шановні передплатники!

Ось і попрощався з нами 2018-й, збагативши новими враженнями, клопотами, подіями, довгоочікуваними і несподіваними, приємними і не зовсім, одним словом – різними. Дякуємо вам за можливість зустрічі у 2019 році, за співпрацю, розуміння, спілкування, довіру і небайдужість. Особливо подяка «ветеранам», нашим багаторічним передплатникам, які в різні роки, незважаючи на життєві ситуації, знаходять можливість отримувати улюблену газету. Нагадуємо: хто не встиг оформити передплату газети на рік, може зробити це зараз, газету будете отримувати з наступного місяця. Квитанцію про передплату на рік надсилайте до редакції, щоб стати учасником розіграшу призів.

У ці неповторні святкові дні вітаємо вас, дорогі читачі, жителі Острожчини, з Новим роком, з Різдвом Христовим! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту в ваших домівках та колективах. Хай усі події будуть приємними, ваші рідні – здоровими, наш край – багатим, а Україна – єдиною для всіх Батьківщиною, яку б не хотілося залишати надовго! 

З повагою та найкращими побажаннями головний редактор Ольга ФІЛІНА та колектив ПП «Редакція Острозької районної газети «Життя і Слово»

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити