???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Територія щирості і щедрості – було є і буде українське село, колиска української пісні і українських традицій. Саме тут – справжні почуття, емоції, вчинки, бо все на виду, і про кожного знають, який він господар і яка людина. Для мешканців села, занурених у повсякденні господарські турботи, місцем відпочинку, зустрічей, святкувань завжди був сільський клуб.

В час, коли на Сході України точиться неоголошена війна, коли Україна переживає свої не найкращі часи, спільними зусиллями місцевої та районної влади, а також всіх небайдужих, хто долучився до цієї благородної справи, було відремонтовано заклад культури в селі Теремне. І це – знакова подія не лише для жителів села, а й для усіх жителів Острожчини, адже народ, який навіть в умовах війни продовжує будувати, вчити дітей і оспівувати свою країну в піснях – непереможний! Сучасне завдання всіх мешканців - об’єднати зусилля у боротьбі за мир та безпечну Європу, за збереження національної спадщини європейської культури та цивілізації. Так у цей день у Теремному відбулося потрійне свято з нагоди Дня Європи в Україні, Дня Матері, Дня сім’ї та відкриття оновленого клубу.

«Вишивана Україна - в центрі Європи» - під такою назвою пройшов культурно-мистецький захід 14 травня у приміщенні клубу села Теремне. Після завершення всіх будівельних робіт відбулося урочисте відкриття сільського клубу, де господиня закладу Марія Доценко із задоволенням провела екскурс відремонтованого закладу, який фактично народився вдруге: повністю відновлене приміщення святкової зали, сцена, покрівля, сходи, стеля, підлога і  часткова заміна дверей, вікон. Тож тепер в Теремному в приміщенні клубу в будь-яку пору року жителі зможуть збиратися на важливі зустрічі чи мистецькі заходи, а творчі колективи та гості з інших сіл тішитимуть земляків своїми виступами. Сюди завітали усі: від наймолодшого до наймудрішого жителя села. З гарним настроєм переступають поріг оновленого закладу й гості.

DSCN1714.JPG

На урочисте відкриття завітали голова Острозької райдержадміністрації Богдан Турович, заступник голови Острозької районної ради Надія Дем’янчук, Новородчицький сільський голова Василь Кадлубіцький, депутати Острозької районної ради Ольга Самойлович та Віктор Савчук, начальник відділу культури і туризму Острозької РДА Марія Кузьмінчук, представники ЗМІ, а також працівники, які були безпосередньо причетні до будівельних робіт з відновлення клубу, учасники АТО, багатодітні мами, жителі навколишніх сіл тощо. Щирістю та теплом було пронизане кожне слово вітання голови райдержадміністрації Богдана Туровича: «Лише разом із громадою села, дружньою, роботящою, ми зможемо розбудовувати наше суспільство, разом будувати майбутнє, з кожним кроком до Європи, творити сьогодення у відповідності до наших прагнень та ідеалів. Мені приємно розділити з вами таку приємну подію, адже село – це серце України, його колиска, а клуб – це той заклад, котрий сміливо можна назвати духовною скарбницею нації, адже душа українців – у їхніх піснях, звичаях та обрядах. То ж щиро вітаю з потрійним святом - днем Європи, Днем матері сім’ї та відкриттям оновленого клубу. Сьогодні усім нам важливо, щоб ми жили в мирі, злагоді, взаєморозумінні, шанували своїх матусь, берегли родини. Бо ж не дарма кажуть, міцна сім’я - міцна держава.

DSCN1750.JPG

З гарною подією вітав жителів Новородчицької сільської ради, зокрема с. Теремне, головний ініціатор ремонту сільського клубу,  депутат Острозької районної ради Віктор Савчук, який висловив слова вдячності, людям, котрі доклали чимало зусиль до проведення капітального ремонту в даному приміщенні, депутатському корпусу районної ради, керівництву району, завідуючій клубом, жителям, а також побажав, щоб місцева громада не забувала наших традицій, усього того, що було надбано нашими дідами і прадідами, а передавала ці надбання молодому поколінню.

Свято розпочалося запальною українською піснею, віршами, привітаннями та запальними танцями.

DSCN1767.JPG

Подарунком для всіх присутніх у залі став святковий концерт, в якому взяли участь талановиті солісти РБК Еліна Кузнецова, Галина Скрипковська, Лідія Змєєва, Будинку культури с. Верхів Марія Мартиновська, клубу села Розваж Микола Харковець, клубу с.Болотківці Олена Шліхта, клубу с. Новородчиці Іванна Шевчук, Світлана Тимощук, Уляна Кошинська, Катерина Климчук с.Кутянка, народний аматорський хоровий колектив районного Будинку культури (керівник Михайло Крет), ансамбль народної музики «Живограй» (керівник Ігор Федоров), жіноча група народного аматорського ансамблю народної пісні «Забава» ( керівник Зоя Тоненчук), жіночий вокальний ансамбль села Болотківці та хореографічні виступи - це танцювальний колектив села Грем’яче (керівник Наталія Дзюбук), Ілона Тимчук та Юрій Семенюк (клуб с. Теремне), Микола Харковець та Карина Гордєєва (РБШ). Переповнена зала глядачів та щирі оплески, як щира подяка усім організаторам чудового свята.

DSCN1772.JPG

Завершальним акордом були слова щирої вдячності, адресовані сільським головою Василем Кадлубіцьким усім, хто допомагав втілити в реальність мрію про відновлення й осучаснення клубу, всім гостям, присутнім та артистам урочистого заходу.

DSCN1787.JPG

У святковій залі було розгорнуто виставку приурочено до Дня Європи в Україні та підписання безвізового режиму - значимої події для всіх українців. Мені залишається лише побажати, щоб стежина до цього клубу не заростала, щоб тут були молодь і старші люди, щоб кожен тут почув, те, що захоче, побачив те, чого прагне.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити