???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Ось ми і зустрілися в 2018 році. Разом з вами прожили ще один рік, який приніс нам чимало подій, серед них і моменти зустрічей з відомими людьми, і пізнання чогось нового.  Ми разом відчували гордість за досягнення наших футболістів, боксерів, учасників шахового та волейбольного турнірів,  юних і зрілих співаків та музикантів, святкували ювілейні дати навчальних закладів та населених пунктів, переймали досвід в інших країн. Не могли не обговорювати урядові кроки, дякували за допомогу владі чи нарікали на бездіяльність... Сьогодні ще раз пригадаємо яскраві миттєвості уже минулого року.

А попереду у кожного з нас нові мрії та плани, у сім’ях та колективах зароджуються нові задуми. Хай 2018 рік подарує усім нам тільки хороші миті, щоб через рік усі ми зустрілися в доброму здоров’ї, гарному настрої, з приємними новинами.

Різдвяний час – період, коли можна і треба творити добрі справи, щирими словами привітаймо один одного, наповнюючи серця  інших, а в першу чергу, свої, часточками світла і тепла, любові і умиротворення. Вітаємо вас, наші дорогі передплатники, дописувачі, читачі і друзі, з усіма прийдешніми святами. Божого благословення вам, родинного затишку, миру і надії.

Дякуємо, що незважаючи на підняття цін, на особисті справи і проблеми, на суспільні зміни і реформи, ви змогли передплатити наш часопис. Запрошуємо вас взяти участь у нашому розіграші призів серед передплатників. Квитанції про передплату нашої газети на рік надсилайте до 1 лютого.

Спасибі вам за вірність, за ідеї, думки, побажання. Ми прислухаємось до усіх ваших пропозицій та запитань. Разом зробимо наше видання цікавим, актуальним і пізнавальним.

З повагою та вдячністю – головний редактор Ольга Філіна та колектив ПП «Редакція Острозької районної газети «Життя і Слово»

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити