???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

IMG_20180127_103429.jpg

27 січня у храмі преподобного Федора Острозького у Національному університеті «Острозька академія» відбувся 13-й Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок.

IMG_20180127_104434.jpg 

48 учасників зі всієї України виявили бажання взяти участь у пісенному дійстві. Відеозапис виконання колядок із Донецької області засвідчив, що і на території Східної України дотримуються цих давніх народних традицій. Найбільш чисельно прибули на захід солісти та хорові колективи дітей та дорослих із Волинської, Рівненської та Хмельницької областей. Організатори фестивалю не вказували обмежень щодо кількісного чи вікового складу учасників, а також тривалості звучання, тому більшість учасників виконували по кілька пісень або ж демонстрували вінок обрядодійств. Тож цього дня звучали пісні, в яких прославляли народження Христа-Спасителя, у щедрівках зичили усім миру, добра та достатку, а зерном засівали на щедрий і щасливий рік.

IMG_20180127_131057.jpg

На урочистому відкритті присутніх вітали настоятель храму отець Василь Жуковський, ректор НУОА Ігор Пасічник, заступник голови Острозької міської ради Оксана Святецька. Відомий поет нашого краю Олесь Ундір звернувся до всіх присутніх – організаторів та учасників віршованими рядками, прозовими словами, а наостанок ще й заспівав, що отець Василь назвав дивом цього фестивалю, який щороку дарує незабутні миттєвості.

IMG_20180127_130522.jpg

Вікторія КРИГЕР

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити