???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

22 травня в читальній залі Острозької ЦРБ відбувся день Китаю, присвячений року китайської культури в Україні.

На початку заходу присутнім працівникам, користувачам книгозбірні та учням 8-В класу  Острозької І-ІІІ ступенів №1(класовод Побережник О.)  бібліотекар Ламах О. представила гостей: з Китайської народної республіки – Ао Лан і Чхан Юсон - викладачі сертифікованої програми з вивчення китайської мови з Острозької академії та Національного університету водного господарства та природокористування, Оксану Головко - начальницю відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Національного природного парку «Дермансько-Острозький».

Оксана розповіла про перебування в КНР, де була учасницею міжнародного семінару з менеджменту природоохоронних територій для країн, що розвиваються. АО Лан цікаво і пізнавально англійською мовою представила свою країну, навчила присутніх декількох слів китайською, грала на флейті «хулусі», провела майстер-клас з китайського традиційного письма та написала кожному учаснику його ім’я. Чхан Юсон презентував чайну церемонію. Всі присутні смакували чаї  різних смаків. Упродовж заходу відбулася фотосесія від Олега Коваля в  китайських костюмах.

На завершення цікавої події в Острозькій ЦРБ учні подарували гостям традиційні українські сувеніри. Директор Острозької ЦСПШБ Бояр О. вручила подяки волонтерам з Китайської народної республіки. На згадку про зустріч Ао Лан і Чхан Юсон подарували книгозбірні сувеніри.

1

Бібліотечні працівники висловлюють щиру подяку О.Головко та місцевому  фотографу О.Ковалю за плідну співпрацю.

Валентина Ліщук, заввідділом обслуговування Острозької ЦРБ

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити