???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

За результатами оцінювання соціально-економічного розвитку Рівненської області за січень-серпень 2015 року Острозький район займає 4 місце в області серед 20 адміністративних одиниць.

За січень – серпень 2015 року в Рівненській області в порівнянні з відповідним періодом 2014 року забезпечено приріст обсягів виробництва промислової продукції на 5,1 % (по Україні – спад на 18 %) і найвищі темпи зростання обсягів реалізованої продукції саме в Острозькому районі (в 4,2 рази). Острозький район також займає перше місце в області по нарощуванню обсягів виробництва сільгосппродукції, яке забезпечено аграрними підприємствами (ріст становить 34,1%). Тільки шість районів області забезпечили такий ріст. В Острозькому районі відсутній борг із оплати заробітної плати на економічно активних підприємствах та установах.

В цілому рейтинг районів формувався за 8 критеріями. Приємно відзначити, що в порівняні з минулим місяцем наш район піднявся на 5 позицій, а якщо порівнювати з лютим 2015 року, то тоді Острозький район посідав взагалі 14 позицію.
За словами очільника Острозької районної державної адміністрації Віталія Ундіра, таких результатів вдалося досягнути завдяки злагодженій роботі усіх працівників апарату, відділів та управлінь райдержадміністрації, активній позиції наших сільгоспвиробників та керівників, хоч і не численних, підприємств, які здійснюють промислове виробництво. Сьогодні ми можемо з гордістю за Острожчину сказати, що наша команда іде правильним шляхом і робить впевненні кроки в напрямку розбудови Острозького району.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити