???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

США планує протягом п’яти років підтримувати невеликі фермерські господарства України. Відомо, що Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило проект єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки. Згідно з яким поставлений акцент на розвиток ферм сімейного типу, а також вирішення реальних потреб галузі, внаслідок всеохоплюючого процесу консультацій із зацікавленими сторонами, зокрема представниками громадянського суспільства, бізнесу, а також міжнародними донорами. Таким чином,  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) заявило про готовність підтримати українське мале фермерство.

USAID та інші міжнародні донори будуть надавати найбільшу підтримку малим і середнім виробникам української сільськогосподарської продукції, - говорить Джон ПЕННЕЛ, заступник директора місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові.

Експерти агентства відзначають, що невеликі фермерські господарства України виробляють майже половину всієї сільгосппродукції, відповідно після забезпеченні потрібними ресурсами зможуть нагодувати не лише країну, а й світ.

Про це повідомляє газета «Життя і слово» з посиланням на онлайн-департамент газети «Економічні Вісті».

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити