???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

З 1 січня 2016 року усі розпорядники бюджетних коштів Острозького району будуть здійснювати закупівлю товарів, робіт та послуг за допомогою системи електронних закупівель ProZorro.

Система електронних закупівель ProZorro створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Метою проекту є побудова сучасної, ефективної та прозорої системи державних закупівель в Україні. Таким чином, програма дозволяє запобігти корупції, а витрати державних коштів, які здійснює підприємство стають абсолютно прозорими та зрозумілими.

Відповідно до проекту, розпорядник бюджетних коштів розміщує замовлення (лот) в системі ProZorro, звідки замовлення автоматично потрапляє на 6 платформ-партнерів, таких як prom.ua або e-tender.biz. Після чого лот проходить онлайн-аукціон, в якому учасники приховані під номерами, і хто з постачальників запропонує мінімальну ціну і виконає всі умови лота, перемагає в торгах. Уся процедура є відкритою та прозорою для кожного користувача Інтернету.

     Система електронних закупівель ProZorro набирає популярності. Станом на 30.11.2015 в Острозькому районі зареєстровано 12 розпорядників бюджетних коштів та виставлено 17 лотів на суму 193571,50 грн. в системі електронних закупівель ProZorro.

Повідомляє газета «Життя і слово» з посиланням на офіційний сайт Острозької РДА

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити