???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Дитячий садок – це світ, у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. Саме у садочку вона звикає до соціуму, отримує перші знання, розвивається і спілкується з однолітками, і від того, як вона тут себе почуває, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє родини і всієї країни.

 Не будемо зайвий раз наголошувати на тому, наскільки важливим є створення та дотримання належних умов у дошкільних закладах, а краще познайомимо наших читачів із Могилянівськими дитячими яслами-садком «Струмок».

Заклад працює із 1979 року. Спочатку він був відомчим дитсадком могилянівського заводу будівельних матеріалів, і тільки з часом його перевели на баланс сільської ради. Рік за роком складалася система роботи педагогічного колективу. Перед працівниками стояло головне завдання – зробити дошкільний заклад оазисом тепла і добра, де кожна дитина стане об’єктом власного розвитку, неповторною, самобутньою, індивідуальною, носієм особистих рис. Як у садівника не одразу зацвітає й плодоносить молодий сад, так і дитячий садок потребував кропіткої наполегливої роботи, яка впродовж цих років здійснювалася завдяки спільним зусиллям його керівництва, персоналу та батьківського комітету. За весь цей час колектив закладу виховав не одне покоління малят.

Вже не один рік завідуючою ДНЗ є Ольга Дуда. Ольга Олександрівна прийшла сюди працювати ще у 1985 році, одразу після закінчення Рівненського державного педагогічного університет ім. Д. З. Мануїльського. Спочатку була вихователем, а з 2006 року очолює колектив закладу.

Як розповідає пані Ольга, на сьогодні колектив складається з двадцяти працівників. Усі вихователі мають відповідну педагогічну освіту та використовують свої знання та професіоналізм з користю для малечі. «Це працьовиті, енергійні, творчі люди, які люблять дітей, радіють їхнім успіхам і досягненням та щоденно забезпечують належний догляд, виховання та оздоровлення», – розповідає завідувач ДНЗ.

Справді, з перших хвилин перебування у могилянівському дитсадку відчуваєш сприятливу атмосферу і затишок, що панують у цих стінах. Тут спокійна і довірлива обстановка, професійні педагоги та працелюбний техперсонал, необхідна навчально-дидактична база та розвивальне середовище для становлення особистості дитини. Приваблює «Струмок» і своєю мальовничою територією. Минулого року на подвір’ї закладу був облаштований ігровий майданчик, фінансування якого надійшло з боку сільради, а роботи зі встановлення об’єктів здійснювалися батьками дошкільнят.

Звісно, як і в кожній установі, в садочка існує ряд потреб і проблемних питань, які потребують уваги і вирішення. Та працівники з ентузіазмом дивляться уперед та щоранку поспішають до затишних стін «Струмка», де на них чекають допитливі і добрі очі маленьких вихованців.

Колектив закладу на чолі з Ольгою Дудою, а також батьківський комітет вдячні спонсорам та всім, хто допомагає у вирішенні питань сьогодення, а саме: Могилянівській сільській раді, ТзОВ «Захід-Агро», приватним підприємцям Руслану Васильчуку, Борису Ткачу та іншим.

­– Двері нашого закладу, як і наші серця, завжди привітно відкриті для малечі. Все що ми робимо в нашому дитячому садку – ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивалися, а їхні спогади про дитинство були сповнені яскравими і приємними подіями та щасливими митями, – каже Ольга Олександівна.

Ми ж, у свою чергу, напередодні Всеукраїнського дня дошкілля хочемо щиро побажати колективу «Струмка» та всім працівникам дошкільних навчальних закладів Острожчини міцного здоров’я, щастя, натхнення, невичерпних творчих задумів та довгої шани за ваші добрі справи!

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити