???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Нещодавно Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Корчагінець» став володарем чергової почесної нагороди – «Кубка Лелеки – 2015». Ця заслужена перемога вкотре засвідчила, що відома оздоровниця Рівненщини вже багато років, залишаючись на висоті, забезпечує дітлахів якісним відпочинком та виховує майбутніх педагогів-професіоналів.

Із 16 по 19 вересня на базі дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Чайка», що в м. Богуслав Київської області, Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація за нове покоління «Лелека» та Міністерством соціальної політики України було проведено традиційну зустріч організаторів дитячого оздоровлення та відпочинку «Лелека – 2015». Основними завданнями з’їзду є обмін досвідом роботи, інноваціями в управлінні, в підготовці кадрів, обговорення проблем в організації та проведенні оздоровлення та відпочинку дітей, спільний пошук шляхів розвитку галузі, презентації поточних проектів ВБО «Лелека», а також визначення та нагородження найкращих дитячих оздоровчих закладів, які з успіхом демонструють свої напрацювання та результати роботи.

Програма зборів, як і завжди, була дуже насиченою. На учасників чекали: майстер-класи, «круглі» столи, семінари-практикуми, звітно-виборна конференція, творчі майданчики провідних таборів України, професійний фестиваль таборів «Кубок Лелеки – 2015», конкурс ігрових програм «Сузір’я гри», а також екскурсії визначними місцями Богуславщини.

Цьогоріч участь у зборах брали команди з чотирнадцяти областей України. Представник Рівненщини ПЗ ОДСОК «Корчагінець» є постійним учасником фестивалю і кожного року, демонструючи свої досягнення, здобуває блискучі та беззаперечні перемоги. Продовж чотирьох днів представники нашого оздоровчого закладу активно та завзято проявили себе в усіх номінаціях, які передбачала конкурсна програма. За підсумками змагань корчагінська команда «Summer time», до складу якої входять шість педагогів-вихователів табору, у кожній з семи номінацій посіла почесні місця, і у чотирьох з них – перші. Відтак, за високий рівень професійної майстерності, унікальний досвід та цікаві методичні знахідки нашу команду було визнано переможцем конкурсу педагогічної майстерності, а «Коргагінець» – лауреатом фестивалю – володарем «Кубку Лелеки – 2015». Варто зазначити, що подані на конкурс методичні посібники, автором яких є заступник директора з виховної роботи, методист закладу Олена Іщук були визнані найкращими та високо оцінені на професійному рівні представниками журі.

– Наш заклад став лауреатом «Кубку Лелеки» вже всьоме. Для нас це не просто перемога, це оцінка нашої роботи колегами-професіоналами. Приємно визнавати, що ми на правильному шляху, і наша діяльність спрямована не тільки на якісний відпочинок та оздоровлення маленьких громадян, а й високу професійну підготовку майбутніх педагогів, які проходять практику в нашому таборі, здобуваючи корисні навички та цінний досвід, – каже директор дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Корчагінець» Іван Дячук.       

Колектив закладу-переможця щиро дякує Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, ТзОВ ТДК «Вест» та ВАТ «Рівне Холод» за фінансову підтримку в організації поїздки на фестиваль, де «Корчагінець» вкотре підтвердив свою майстерність та лідерство.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити