???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

На початку цього року чотири сільські ради (Бухарівська, Грем’яцька, Вельбівненська та Оженинська) здобули перемогу у Проекті ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Проект підтримує сільські громади у вирішенні найважливіших потреб, надаючи левову частку коштів (75% вартості), ще частину коштів виділяють з місцевих бюджетів та спеціально створених громадських організацій.

6 листопада 2015 року відбувся навчальний візит студентів НУ "Острозька академія" до громад – учасників проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ". Координатор Рівненського обласного ресурсного центру Ольга Кашевська представила присутнім огляд проекту МРГ-ІІІ: цілі, завдання та методологію, ознайомила з роботою ресурсного центру громад Острозького району, розповідаючи про формування громадської організації, розподіл обов‘язків, форми активізації мешканців, перші власні ініціативи, публічне напрацювання плану розвитку, розробку мікро-проектної пропозиції (МПП), узгодження з партнерами умов та часток фінансування, організацію тендеру для відбору виконавця робіт, практичну реалізацію мікропроекту тощо.

P1010013.JPG

Результатами та процесом втілення мікро-проекту поділилися представники громадських організацій "Оженин-ХХІ сторіччя", "Крок" та "Промінь". Цього ж дня учасники семінару відвідали Грем’яче, Оженин, Вельбівно, щоб на власні очі переконатися, як ідуть справи в напрямку реалізації мікро-проекту ЄС / ПРООН, адже кожна сільська рада обрала свою проблемну ділянку: реконструкція вуличного освітлення, системи водопостачання, заміна вікон та дверей, капітальний ремонт приміщень і т.п.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити