???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

З метою створення сприятливих умов прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України, переведення державних інструментів розвитку регіонів на нову основу, відхід від старої практики фінансування виключно будівництва все нових об’єктів, передусім бюджетної сфери, які домінували в переліках фінансування за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, державних цільових програмах у 2015 році створено Державний фонд регіонального розвитку (далі ДФРР). Створення ДФРР дозволило започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації.

P1010063.JPG

P1010067.JPG

Сьогодні місцевому самоврядуванню потрібно отримати позитивний досвід для розробки та реалізації сучасних проектів регіонального розвитку, на які держава готова виділяти гроші. У 2015 році держава виділила гроші на регіональний розвиток, створила відповідний фон

д, на місцях багато громад змогли запропонувати якісні проекти. Острозький район активно долучився до участі в конкурсі проектів, які фінансуються за рахунок коштів ДФРР, і в ході прозорого відбору 3 проекти перемогли. На сьогодні на завершальному етапі знаходиться реалізація проекту «Реконструкція спортивної зали НВК «Тесівська ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» в с. Тесів Острозького району». Учні, батьки, вчителі та пересічні жителі громади пам’ятають, в якому стані було перекриття спортивної зали, яке могло в будь-який момент впасти.  Острозькою районною державною адміністрацією було визначено як один із пріоритетів ремонт даху в спортзалі школи у цьому році.  Оскільки програми і проекти, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, підлягають співфінансуванню з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків, відсутністю коштів у районному бюджеті, голова Острозької райдержадміністрації Віталій Ундір звернувся до депутатського корпусу Тесівської сільської ради з проханням передати кошти в сумі понад 71 тис. грн. в районний бюджет і, таким чином, забезпечити частку співфінансування. Загальна вартість об’єкту становить 716 тис. грн. (з державного бюджету  644 тис. грн. та 71 тис. грн. з місцевого бюджету).

P1010065.JPG

Директор НВК «Тесівська ЗОШ і-ІІІ ст.-ДНЗ» М.В. Коцюбайло:

– Запорука здоров’я дитини – її фізичний розвиток. Сприяють цьому уроки фізичної культури. Приміщення спортивної зали P_20151223_094137.jpgнашої школи потребувало ремонту. Тому дирекція школи зверталася за допомогою до районної ради, управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадміністрації. За сприяння очільників району, керівництва управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадміністрації, депутатів Тесівської сільської ради цю проблему вдалося вирішити. Маємо тепер майже завершене, сучасне, ошатне приміщення спортивної зали. Учні, батьки, вчителі НВК щиро вдячні всім за допомогу.

 

Вчитель фізичної культури Ю.М. Троцюк:

– Уроки фізичної культури – одні з найважливіших на сучасному етапі розвитку освіти. Їх проведення неможливе без відповідного приміщення. Завдяки зусиллям дирекції школи, сприянню громади села та керівників району, маємо змогу проводити уроки фізичної культури належним чином.

Учениця 8 класу Ангеліна Шпічак:P_20151223_093509.jpg

– Учням нашої школи дуже подобаються уроки фізкультури, тому ми з нетерпінням чекали завершення ремонту спортивної зали. Тепер ми маємо можливість грати в улюблений футбол, волейбол і різні рухливі ігри за будь-якої погоди.

 

 

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити