???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

З 1 січня 2016 року 13 з 21-го професійно-технічних училищ Рівненської області переходять на фінансування з обласного бюджету, з якого на такі цілі виділено 62 мільйони гривень з потрібних 192-х. Заклади, які перебувають в містах обласного значення (в тому числі Острозьке ВПУ) повинні фінансуватись з місцевих бюджетів.

За словами депутата облради від Острога Олександра Корнійчука, професійно-технічне училище, яке передають на фінансування міського бюджету у 2015 році витратило на своє існування 11 мільйонів гривень, а це – 62% власних доходів міста. 
 
«Це не підйомна сума для бюджету Острога. Думаю, така ж ситуація і в Дубно», - зауважив О.Корнійчук.
 
Аби вирішити проблему розбалансованості обласного та інших місцевих бюджетів Рівненщини, 12 січня депутати Рівненської облради прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України з проханням надати субвенцію на профтехосвіту.
 
Водночас, 12 січня відбулося позачергове засідання сесії Острозької міської ради. У ході засідання депутати прийняли рішення Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік, згідно з якими в міському бюджеті передбачені видатки на утримання ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» в сумі 1748,8 тис.грн. Зазначений обсяг асигнувань дозволяє здійснювати захищені видатки на мінімальному рівні, необхідному для функціонування закладу протягом I кварталу 2016 року. 

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити