???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

1 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО-2016

Зареєструватись до обов’язкового тестування учасники  зможуть до 4 березня. Цьогорічні випускники робитимуть це у своїх навчальних закладах, випускники попередніх років реєструватимуться самостійно або у створених в області пунктах реєстрації. Вони діятимуть у чотирьох навчальних закладах – в РДГУ, НУВГП, НУ «Острозька академія» та в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

За словами заступника директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольги Янушевич, кожен учасник перед тим, як зареєструватись, повинен ознайомитись із переліком конкурсних предметів, визначених для вступу у тому чи іншому ВНЗ.

Цього року охочі скласти тестування обиратимуть не більше 4 предметів із 12 запропонованих. Освітяни зазначають, що ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, котрі мають намір навчатись цього річ у вишах країни. А цьогорічні випускники отримають ще оцінки з ДПА, склавши ЗНО з української мови та літератури, математики чи історії України – на вибір учня, не залежно від профілю навчального закладу.

Аби перевірити свої знання з частини предметів, які заплановані під час основної сесії ЗНО, абітурієнти можуть пройти пробне тестування.

За словами начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослава Сидорука, зареєструватись можна ще упродовж чотирьох днів – до 30 січня. За підрахунками освітян, перевірити свої знання з Рівненської області зареєструвалось майже 5 тисяч учасників. Пробне тестування відбуватиметься 2 квітня – з української мови та літератури, 9 квітня – з решти   предметів (історії України, математики, іноземних мов, географії, фізики, хімії, біології, російської мови).

Пункти проведення пробного ЗНО 2 квітня заплановано відкрити в усіх районах Рівненщини, а 9 квітня – в містах Рівне, Дубно, Кузнецовськ, Березне, Дубровиця та Сарни.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити