???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

З 11 по 31 липня в приміщенні Національного університету «Острозька академія» в Острозі відбудеться Міжнародна літня школа з семітської філології.
Учасникам програми пропонується два типи курсів: а) базові курси з семітським мов – давньоєврейської, арамейської, аккадскої, угаритскої, сирійської та арабської; б) короткі лекційні курси, присвячені різним проблемам семітської філології.

Мета базових курсів – познайомити студентів з основами відповідних семітських мов. Короткі лекційні курси стосуються різних галузей семітської філології, біблеїстики та гебраистики. По закінченні курсу видається сертифікат.

Основне завдання програми – поширення інформації про культурну спадщину стародавнього Близького Сходу серед студентів країн Східної Європи, сприяння розвитку власних національних шкіл семітології. Ознайомлення студентів зі спадщиною семітських цивілізацій сприятиме популяризації полікультурного світогляду та утвердження етнічної толерантності в суспільстві на противагу антисемітизму і ксенофобії.

Ініціаторами проведення Школи виступили дослідники семітських мов і літератур, які працюють в університетах України, Росії, Ізраїлю та Німеччини. Мови викладання: англійська, російська, українська.

Школа фінансується громадськими організаціями та з пожертвувань приватних осіб, проте для учасників передбачено організаційний збір. Безкоштовне проживання учасників: Національний університет «Острозька академія» безкоштовно надає для цього студентські гуртожитки, які в літній період будуть вільні. Навчання в Школі безкоштовне.

Для учасників Літньої школи планується також проведення низки екскурсій.

 

джерело: Jewish NewsEAJC

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити