???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Наразі, роль бібліотеки змінюється,  книгозбірні розвиваються, виходячи із потреб сьогодення та запитів сучасного користувача.

Так, 2 березня в Острозькій центральній районній бібліотеці відбулася презентація нових бібліотечних послуг. Відтепер,   користувачі, за допомогою телефону  та е-пошти,  мають змогу зробити замовлення  та отримати необхідну  інформацію і  цікаву книгу, не виходячи з дому, а також, забронювати потрібну книгу та забрати її в будь-який зручний   час. В книгозбірні  працюватиме  віртуальна бібліотечна служба, що пропонує віддаленим користувачам доставку електронних копій документів. Це можуть бути копії сторінок із газет та журналів, фотоматеріал,  матеріал, віднайдений за допомогою Інтернет – ресурсів та інше.

12794893_825782527532375_6120099563198824430_o.jpg

30  хвилин безкоштовного доступу до Інтернету, навіть, не  користувачам бібліотеки пропонує оновлена послуга  «Інтернет – халяв@», що включає і можливість вільного сканування.

Запорука перспективного зростання та успіху бібліотеки – це спілкування із користувачем, тісні партнерські стосунки, взаємодія та підтримка влади. Приємно, що  на  захід завітали:  голова Острозької районної державної адміністрації  Віталій  Ундір,     заступник голови райдержадміністрації  Богдан Турович,   голова Острозької районної ради Валентина  Стрілецька,     заступник голови районної ради Надія  Дем’янчук,     начальник відділу культури та туризму Острозької  районної державної адміністрації  Марія Кузьмінчук,   головний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації  Інна Журик, місцева преса, користувачі бібліотеки, колеги, люди,  що сприяють розвитку бібліотечної справи на Острожчині.

12783518_825782337532394_1245245667011016987_o.jpg

Про функціонування е-послуг у книгозбірнях району присутніх ознайомили:  працівник Інтернет – центру Острозької ЦРБ Марія Скибіцька, зав. бібліотеки с. Грем’яче Лариса Лаптєва та зав. бібліотеки с. Плоске Ольга Крутій.

А на завершення,  Віталій Ундір та Валентина Стрілецька урочисто перерізали стрічку, тим самим давши старт новим послугам, на підтримку яких,  за кошти, виділені із районного бюджету, було придбано комп’ютер та фотоапарат в центральну бібліотеку.

Щиро дякуємо за приємні подарунки, адже, ще один комп’ютер працюватиме на користь громади.

Чекаємо на Вас за адресою вул. Мануїльського, 33, тел.. (03654)23456, е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити