???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

У ДНЗ «Веселка» Розвазької сільської ради 16-20 травня проходив Тиждень здоров`я, впродовж якого педагоги проводили бесіди, ігри, розваги, заняття з валеології, оздоровчі процедури з дітьми. Але головний акцент ставився на рухову активність дошкільнят. А саме: ранкова гімнастика на подвір`ї, рухливі і спортивні ігри, фізкультурні заняття на свіжому повітрі. Апогеєм проведеної роботи було спортивне свято «Золотий ключик», до якого діти у супроводі вихователів старанно підготувалися. Суттєвою була допомога у підготовці і проведенні свята помічників вихователів: Пушки Н., Сидорчук Л., Скиданчук Н., завгоспа Тимощука  А., медичної сестри Скиданчук І.

Усі конкурси-змагання свята були пов`язані з казкою Олексія Толстого «Золотий ключик». Команди «Мальвіна» (вихователь Остроголова Н.) і «Буратіно»(вихователь Шкабко О.) після привітання провели розминку-веселинку. До них приєднались і найменші (вихователь Рогалінська О.). Як і годиться, на свято завітали гості: вихованці Оженинської ДЮСШ (тренер Штундер А. В.), які показали майстер-клас з волейболу. Посеред спортивних змагань один із вихованців ДЮСШ (Пушка О.) забезпечив учасникам ліричну паузу: віртуозно виконав соло на гітарі «Венеціанська ніч».

IMG_9500.JPG

Родзинкою свята був прихід казкових героїв Кота Базиліо (Самчук А.) і Лисиці Аліси (Шишко І.), які добряче насмішили як дітей, так і дорослих. Малятам цікаво було спостерігати як казкові герої, прийшовши на свято задля обману і наживи,  через осуд ведучої (Прядко Н.), давши обіцянку бути вихованими і зразковими, разом з ними долали перешкоди в естафетах і раділи успіхам.

IMG_9476.JPG

Святкове дійство неабияк потішило і не залишило байдужими дорослих. Адже саме ті батьки, які були присутніми на святі, виявились завзятими спортсменами. Тата наших вихованців: Мазурець С., Сологуб В., Сірий Д. та дідусь Буян В. показали приклад для дошкільників , зігравши партію у волейбол. А мами: Гордєєва І., Юрчук Г., Гром`юк О., Зінчук Н., Мазурець Т., тьоті Дзюбук І., Бондар І., сестричка Гриценя Д. взяли активну участь у спортивній грі «Чарівний обруч».

Весела гучна музика, акторська майстерність вихователів, щире захоплення батьків, і найголовніше, бурхливі емоції та заповзята активність вихованців ДНЗ «Веселка» створили неповторну, насичену, піднесену атмосферу свята. Під завісу заходу, після параду учасників Базиліо з Алісою вручили юним спортсменам солодкі призи, взявши з них обіцянку ретельно дбати про своє здоров`я і активно займатись спортом. Адже це так весело і захоплююче!

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити