???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

 

42 кращих знавців мови Рівненщини обрали під час обласного етапуМіжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Вони змагатимуться за перемогу на всеукраїнському рівні. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Загалом в області у конкурсі взяли участь понад дві сотні учнів і студентів шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та ВУЗів. Вони виконували завдання різної складності на знання рідної мови.

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА повідомляють, що найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Рівного –  6 призових місць,  Рівненського району –  5, Сарненського району - 3 призових місця.

Переможці конкурсу:

3-ій клас

 

 

 

БоборецькаАнна Іванівна

Колоденськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Шут Оксана Ярославівна

БолюкХристина Олегівна

Сарненськийнавчально-виховний комплекс "Школа - колегіум" ім. Т.Г.Шевченка

2 місце

Жук Ольга Євгенівна

Чудак Катерина Олексіївна

Дубенськийнавчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад"

3 місце

Тимощук Олена Євгеніївна

 4-ий клас

 

 

 

Кавлюк Ірина Олегівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

ГрибчукСвітлана Миколаївна

Клєфас Альбіна Анатоліївна

Сарненськийнавчально виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т.Г. Шевченка

2 місце

Верзун Світлана Леонтіївна

Бабій Аліна Іванівна

Іванницькийнавчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" Рівненського району

3 місце

Голякова Ніна Андріївна

 5-ий клас

 

 

 

Губницька Ольга Миколаївна

Рівненська українська гімназія

1 місце

Якобчук Інна Василівна

Олещук Ольга Василівна

Колківськийнавчально-виховний комплекс ’’Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад’’ Дубровицького району

2 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Сівицька Галина Данилівна

 6-ий клас

 

 

 

Перескоцька Юлія Вікторівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради Млинівського району

1 місце

Гришина Ірина Зінонівна

Наконечний Роман Михайлович

Повчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Наконечний Михайло Миколайович

Гришутіна Вікторія Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівського району

 

3 місце

Кремінська Тамара Андріївна

 7-ий клас

 

 

 

Каракай Карина Романівна

Рівненська українська гімназія

1 місце

Гаврилюк Оксана Володимирівна

Чуй Марія Юріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

КсьондзикРаїса Кирилівна

ВеремчукАнастасія Іванівна

опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

3 місце

Ваврик Марія Максимівна

 8-ий клас

 

 

 

КриштопецьЮлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

1 місце

ВертелецькаЛідія Василівна

ТроханенкоЛюбомир Анатолійович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ступеня - гімназія»

2 місце

ЯрвісаловаОксана Хейнівна

Луцик Аліна Віталіївна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

3 місце

Зайва Олена Анатоліївна

 9-ий клас

 

 

 

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

1 місце

Момотюк Світлана Іванівна

Король Катерина Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

2 місце

Ярошик Олена Юхимівна

Островська Мар'яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка"

3 місце

Ковальчук Тамара Іванівна

 10-ий клас

 

 

 

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Фомич Катерина Петрівна

Ковальов Богдан Олександрович

Гощанська районна гімназія

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Шух Наталія Миколаївна

 11-ий клас

 

 

 

Маліновська Ірина Сергіївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 20

1 місце

Попович Світлана Степанівна

Скибан Сніжана Русланівна

Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сарненського району

2 місце

Мацкевич Світлана Василівна

Борисюк Любов Юріївна

Шубківськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

 Учні ПТНЗ

 

 

 

Кардаш Анна Валеріївна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Кирилюк Іванна Юріївна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Острозьке вище професійне училище"

2 місце

КоженевськаЛюдмила Мирославівна

ЛевченкоДмитро Віталійович

Вище професійне училище № 1 м. Рівне

3 місце

Юдіна Раїса Василівна

 Студенти внз І-ІІ р.а.

 

 

Літовінська Катерина Миколаївна

Вищий комунальний навчальний заклад "Дубенський медичний коледж"

1 місце

Павленко Ніна Йосипівна

Головчук Юлія Дмитрівна

Технічний коледж НУВГП

2 місце

Куришко Надія Микитівна

Фурсович Галина Леонідівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

3 місце

Мельник Олена Олексіївна

 Студенти педколеджів

 

 

Плескач Ірина Вікторівна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Жакун Людмила Адамівна

Масюк Дарія Миколаївна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Бондарчук Ірина Володимирівна

 Студенти внз ІІІ-ІV р.а., гум.

 

 

Самсонюк Альона Олегівна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Хом’як Іван Миколайович

Квасюк Тетяна Миколаївна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

2 місце

Мединська Наталія Миколаївна

Українець Маргарита Валентинівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Гаврилюк Наталія Володимирівна, Щербачук Наталія Петрівна

 Студенти внз ІІІ-ІV р.а., негум.

 

 

Слюсар Софія Миколаївна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Максимчук Віталій Васильович

Смушок Анна Артемівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

2 місце

Груба Таміла Леонідівна

Жакун Юлія Василівна

Національний університет водного господарства та природокористування

3 місце

Дзюба Майя Миколаївна

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити