???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Кінець осені – період, сприятливий для обліку бобрів, адже в цей час запасливі тварини з особливою наполегливістю наповнюють свої сховища харчами на зиму. Оскільки чисельність популяції бобра європейського на Рівненщині є значною, було вирішено провести моніторинг його розселення на території національного природного парку «Дермансько-Острозький». Для цього співробітники національного парку залучили волонтерів з Рівного Острозького та Здолбунівського районів. Облік проводився 27-29 листопада в околицях села Ілляшівка Острозького району. Озброївшись штангенциркулями, рулетками, чаєм та гарним настроєм, не зважаючи на прохолодну погоду, обліковці взялись до роботи. На місці досліджень волонтерами виявлена численна кількість місць харчування, погризів, стежок, загат та бобрових хаток, які були детально заміряні та закартовані. Попереду у співробітників парку – обробка даних досліджень та визначення чисельності та вікового складу популяції бобрів на даній ділянці.

По завершенні польового етапу досліджень учасників частував гарячою рибною юшкою Володимир Романюк - гостинний господар зеленої садиби в с. Ілляшівка, в якій розмістились учасники. Не обійшлося без традиційного майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки та вечірніх посиденьок за чаєм та цікавими іграми. Наступного дня обліковці вирушили у туристичний похід територією нацпарку, відвідавши урочища "Турова могила" та "Зіньків камінь".

Співробітники національного парку вдячні усім, хто долучився до обліків, та сподіваються на майбутню співпрацю, адже подібні заходів в установі проводяться постійно, а допомога волонтерів в їх здійсненні незамінна.

Фото: В. Бондарець, О. Головко, В. Лисюк, О. Хуторянська

12318024_878903732224550_2058873994_o.jpg

12333843_878904668891123_1594305647_o.jpg

DSC_0058.JPG

IMG_6871.JPG

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити