???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Збереження водних ресурсів – благородна справа.

Достатньо прожити всього три доби без води, щоб осягнути ту значимість неоціненого дару, який отримала людина. Нам залишилось лиш вберегти його. Цьому сприяють спеціалісти Дубенського міжрайонного управління водного господарства.

Суспільство не уявляє  свого існування без річок,озер, морів, океанів. Сьогодні це потужна сила, яку підкорила людина. Але наслідки життєдіяльності  людини призвели до того, що дедалі більше річок та озер міліють, водоносні горизонти втрачають свою потужність, чистоту та цілющість.

Забруднення - це одне із найважливіших питань сьогодення. Люди зовсім не думають про довкілля. Екологічна культура населення дуже низька.  Дбаючи про чистоту та затишок у власній оселі, не добросовісні громадяни не надто переймаються тим, що коїться за власним же парканом. Годі й казати про околиці, постійними атрибутами яких давно стали стихійні сміттєзвалища. Смітники інколи влаштовують на берегах річок, водойм. Увесь цей бруд, потрапляючи у річку, забруднює воду, замулює русло. Люди не усвідомлюють, що таким чином наближають неминучість екологічної катастрофи.

Сьогодні основним завданням Дубенського міжрайонного управління водного господарства є контроль за раціональним використанням, збереженням, відновленням  водних ресурсів. Відтак, його працівники проводять значну роботу із збереження водних ресурсів: розчищають річки, струмки, джерела. Своїми діями хочемо довести людям, що потрібно боротись за чистоту самим, ніколи не робити шкоди навколишньому середовищу, нарікаючи згодом на інших і критикуючи погану екологію. Усе, зрештою, залежить лише від нас.

Один із аспектів допомоги природі – роз’яснювальна робота. Досягнути від дорослих порозуміння, шляхом роз’яснень, важко, а ось до дітей достукатися можливо. Як відомо, найбільше знань та навиків дитина отримує у школі. Тому  спеціалісти управління проводять із учнями уроки на екологічну тематику :  “Збереження та охорона водних ресурсів.” Так, протягом 2015 року по Острозькому районі було проведено 11 таких уроків.

Намагаючись привернути увагу суспільства до проблем водних ресурсів, вкрай необхідних, для життєдіяльності людини, працівники управління ведуть пошук джерел для їх відновлення та облаштування, вода яких поповнить якісною водою наші  річки та стави.

Звичайно, облаштування одного - двох джерел не може істотно вплинути на  повноводність наших річок, але важко переоцінити те еколого - виховне значення, яке  має виконання таких робіт. Адже коли місцеві жителі, особливо підростаюче покоління, спільно із нашими працівниками докладуть зусиль до облаштування джерела, то навряд чи забудуть вони про власну відповідальність за чисте довкілля.


Інженер-гідротехнік Дубенського МУВГ в Острозькому районі                    Ткачук В.П.
Начальник управління АПР  Острозької РДА                                                   Нех Р.І.               

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити