???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Згідно Закону України "Про охорону тваринного світу" з 1 квітня по 15 червня є періодом тиші та спокою. Це період масового розмноження диких тварин та птахів.

У лісових, польових та водно-болотних угіддях, де виводиться звір, гніздиться перната дичина перебування людей має бути максимально обмежене. З метою збільшення чисельності фауни, з настанням масового гніздування птахів та народженням потомства у звірів, працівниками лісових та мисливських господарств ведеться інтенсивна робота по охороні ділянок мисливських угідь, де виводиться молодняка дичини.

Немаловажний фактор, який суттєво впливає на кількість дичини та її відновлення є спокій і тиша в місцях її розмноження.

Підприємства, установи та громадяни зобов’язані вживати заходів для запобігання загибелі тварин під час здійснення виробничих процесів, у тому числі зберігання, транспортування, застосування небезпечних для тварин препаратів, хімічних речовин та сполук, складування, знищення, захоронення промислових і побутових відходів, проведення сільськогосподарських та інших робіт, а також під час експлуатації транспортних  засобів.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити