???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

З настанням теплої сухої погоди значно зросла небезпека виникнення пожеж в лісових масивах. Перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, будьте дуже обережними з вогнем у межах будь-якої природної території.

Щоб ваша необережність не стала причиною лісової пожежі, виконуйте такі правила: Ніколи не підпалюйте суху траву навколо лісового масиву та в лісі. Якщо ви побачите, як це роблять інші, зупиніть їх і поясніть, чим це може скінчитись. Ніколи не розводьте багаття в сухому лісі. Перш ніж розвести багаття, переконайтесь, що ваше вогнище не спричинить пожежу. Перед тим як залишити лісовий масив, вогнище і місце навколо нього в радіусі одного метра перекопайте та  залийте водою. Після цього розгребіть попіл і переконайтеся, що під ним не збереглося тліючих вуглин. Не йдіть від залитого багаття, поки від нього йде дим або пара. Про те, чим заливати багаття, подбайте заздалегідь. Ніколи не кидайте непогашені сірники або цигарки. Пояснюйте друзям і знайомим, що їхня необережність може стати причиною пожежі.

За порушення вимог пожежної безпеки в лісах – на громадян накладається штраф від 17 до 51 грн., а на посадових осіб – від 51 до 170 грн., за знищення або пошкодження лісу в наслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі – на громадян від 51 до 170 грн., а на посадових осіб – від 119 до 204 грн. плюс завдані збитки лісовому господарству, які становлять десятки тисяч гривень та будуть стягнені з особи, яка вчинила пожежу.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити