???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Будь відповідальним туристом – дбай про довкілля!». Під таким гаслом 23 квітня у рамках щорічної Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» відбулася туристична акція «ЕкоГурт», організована Управлінням культури і туризму Рівненської облдержадміністрації спільно з Національним природним парком «Дермансько-Острозький». Під час заходу було облаштовано екологічну стежку «Від Волині до Поділля», що охоплює наймальовничіші куточки Острозького та Здолбунівського районів.

IMG_8738.JPG

IMG_8658.JPGДо акції долучилось 34 учасники з різних установ, зокрема Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації, відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації, Бущанської сільської ради, учні та вчителі Бущанської школи та Острозької ЗОШ № 1, вихованці Рівненської Малої академії наук, студенти та викладачі університетів м. Рівне, місцеві жителі та волонтери. Незважаючи на значну кількість учасників, роботи вистачило всім. Спільними зусиллями було розчищено та прибрано сміття, промарковано 5,5 км маршруту екостежки, встановлено інформаційні стенди, лави, місток через річку Збитинка.

Організатори вдячні всім, хто долучився до акції, та сподіваються, що екотуристичний сезон на облаштованій стежці буде вдалим, а відвідувачі національного парку отримають багато позитивних вражень від мандрівки найцікавішими природними куточками.

Кожен, хто бажає замовити екскурсію екологічною стежкою, може звернутись до національного природного парку за телефоном (03654) 2-24-50 або електронним листом nppostrog@ukr.net.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити