???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

З нагоди відзначення Дня рибалки в неділю, 10 червня, в Грем’ячому, відбувся відкритий чемпіонат Острозького району з рибної ловлі. До змагань долучилося більше 20 учасників (рибалок-аматорів) із Острога та району, що представляли різні вікові категорії. Приємно, що в таких, в більшості, чоловічих змаганнях, взяли участь і жінки. Сприяла проведенню змагань погода, яка того дня була сонячною та не дуже спекотною.

Старт змаганням був даний о 6 годині ранку. Спортсмени розташувались на своїх рибальських позиціях і почали вилов рибки. Після чотирьох годин ловлі риби учасники змагань зібрались на березі ставка, де проводилося зважування улову. Судді підбили результати і з’ясувалось, що переміг Євген Журик з Оженина (результат 6,6 кг.). Друге місце зайняв острожанин Володимир Клименко (4,5 кг), а третій приз забрав місцевий рибалка Володимир Хом’як з результатом 2,7 кг. У номінації «За вилов найменшої риби» нагороду отримав Сергій Ярмолюк з Острога, а найбільшої – все той же Володимир Клименко (короп – 1,10 кг). Також були нагороджені грамотами за активну участь у вилові риби ті учасники, які не потрапили до трійки переможців, але мали величезне бажання зловити багацько великої риби, а саме, Максим Глибович, Богдан Салімуха, Юрій Бойко та Сергій Гвізда.

DSC09997.JPG

Привітав усіх присутніх зі святом, побажавши всіх гараздів, рибальської удачі, вручивши грамоти і призи переможцю та призерам, голова Острозької райдержадміністрації Богдан Турович. Після того, як були вручені всі нагороди учасникам змагань, Богдан Михайлович та головний суддя Дмитро Білюк від імені присутніх подякували за гостинний прийом, в тому числі з юшкою та іншою смачною рибою, підприємцю Олександру Макаруку, нагородивши його цінним подарунком. А рибальський сезон у Грем'ячому, тим часом, продовжується!

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити