???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Уже стало доброю традицією кожного року на Острожчині проводити весняну екологічну толоку. "За чисте довкілля", яка розпочалася ще на початку квітня. Не варто забувати народний вислів «Чисто не там, де прибрано, а чисто там, де не смітять!».

Традиційно перед Великоднем господарі приводили до ладу свої домівки та господарство. Наше місто, район і його околиці – це також спільна оселя, яка потребує колективних зусиль, аби справді дарувати затишок та гордість за малу батьківщину. Саме із таким закликом мобілізували зусилля для наведення ладу на підпорядкованих територіях та покращення благоустрою нашого краю місцева влада звернулися до керівників організацій та усіх небайдужих громадян з проханням активно долучитися до загальноміського місячника благоустрою.

 «Зони відпочинку » упорядковані та прибрані

Добрим початком став квітень - мало не увесь Острог сколихнула небачена хвиля прибирання. Заклади та установи міста вийшли, аби причепурити місто в очікуванні Великодніх свят. Аби допомогти квітам, кущам, деревам і Матінці-землі вдихнути на повні груди іще одну весну, люди традиційно навели лад у власних дворах, біля своїх організацій та установ. Трудові колективи підприємств, установ і організацій нашого краю, а також небайдужі жителі активно долучалися до прибирання. У рамках акції було прибрано в'їзди до населених пунктів району, вивезено сміття, проведено вирубування чагарників у приватному секторі, побілено бордюри та дерева тощо.

До акції "За чисте довкілля" цього року долучилися всі структурні підрозділи Острозької райдержадміністрації, колектив центру первинної медичної допомоги та центральної районної лікарні. Учасники акції навели лад на прилеглих територіях приміщень освіти, культури та охорони здоров’я. На чолі з головою райдержадміністрації Богданом Туровичем працівники райдержадміністрації цьогоріч прибирали зони відпочинку неподалік села Межиріч, де зібрали сміття та загребли листя.

Острог: містяни зібралися на загальноміське прибирання

Представники Острозької міської ради, виконавчого комітету, держслужбовці, освітяни та всі охочі долучилися до загальноміської толоки. Острожани прибрали cквер біля Будинку культури, сквер 40-річчя Перемоги, Братське кладовище, парк ім. Т.Г. Шевченка, дитячий майданчик по вул. Князів Острозьких, Освітянський парк, вул. Героїв Майдану, парк Сагайдачного (відомий пам'ятником воїнам-інтернаціоналістам, через що це місце називають парком Афганців).

 

Така акція проходить вже декілька років поспіль і щороку участь у ній беруть все більше громадян нашого краю. Організовуючи такі толоки, суботники і спільні прибирання, ми сприяємо вихованню у молодого покоління зокрема та в цілому в усіх мешканців Острожчини, почуття патріотизму та любові до рідного краю, збереження природної чистоти навколишнього середовища. Такі громадські заходи спрямовані на поліпшення екологічного, санітарного та естетичного стану нашого населеного пункту.

Надалі такі проекти з благоустрою територій нашого міста та району планується проводити систематично, оскільки забруднення довкілля залишається проблемою в загальноукраїнському масштабі. У рамках весняної толоки проводитимуться не тільки заходи з поліпшення благоустрою парків, скверів, прибудинкових територій, а й забезпечення збереження та збільшення зелених насаджень. Прибраний та чистий наш край – це, насамперед, показник культури мешканців, які проживають в ньому. Проведення таких акцій має активізувати суспільство у справі охорони і відновлення довкілля.

Ольга ПТАХ

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити