???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України. Півтора року тому на базі НВК «Слобідська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» відкрили дитячий підрозділ «Сонечко». Нині тут працює різновікова група з короткотривалим перебуванням дітей, її відвідує 18 малюків, проте дошкільнят у селі більше. 

Осінь щедра на подарунки, і найбільшим з них для наших дітлахів став новий ігровий майданчик, який облаштували силами батьків та наших дорогих спонсорів. Новенькі спортивні та розвиваючі споруди приваблюють яскравістю барв і новизною: декоративний автомобіль, гойдалки, пісочниця. Окрасою майданчика став ігровий комплекс: гірка, дві гойдалки, драбинки. 

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає. Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Побільше б таких людей, як Михайло Крук, депутат обласної ради, директор державного підприємства «Острозьке лісове господарство», які без зайвих слів та обіцянок роблять добрі справи. Зокрема нам Михайло Адамович допоміг доповнити наш дитячий майданчик.
Також хочемо щиро подякувати жителю нашого села Руслану Білоусу за його внесок у побудову дитячого майданчика. Ще хотілося б згадати голову Межиріцької сільської ради Миколу Івановича Губернюка, який виділив кошти на фарбу. Велика подяка також всім батькам, які не залишилися осторонь: готували місце для майданчика, обгороджували його, фарбували, власноруч наповнювали спорудами, і всім хто допомагав у цій добрій справі.

Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю!

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити