???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Користь глоду для серця відома упродовж віків, його активно використовують при різних захворюваннях, таких як: розлади сердечної діяльності, слабкість сердечного м’яза, перенесений інфаркт міокарду, гіпертонія (початкова стадія), гіпертиреоз, тахікардія, безсоння. Речовини, що входять до складу глоду, не лише знижують збудливість нервової системи, вони покращують її роботу, виявляють тонізуючу дію на м’язи серця, покращують кровообіг в судинах серця і мозку, стабілізують скорочувальну роботу серця (аритмії, тахікардії). У народній медицині глід використовується як протиревматичний і протинабряклий засіб.

Також висока користь глоду при головних болях, алергії, епілепсії. Ця ягода корисна і при порушеннях роботи щитовидної залози. Люди, що страждають цукровим діабетом, також високо оцінили корисні властивості глоду, як засобу, здатного стабілізувати рівень цукру в крові. Окрім цього глід має жовчогінну дію і покращує роботу печінки. Активізація обміну речовин, поліпшення функцій печінки і кишковика, яке відбувається при вживанні глоду, призводить до схуднення і очищення організму, і в цьому ще одне, поза сумнівом, корисна властивість глоду. Калорійність цієї ягоди не висока – приблизно 52 калорії на 100 г свіжих ягід.

Проте, разом з корисними властивостями, очевидна і шкода глоду. Цю ягоду, а також препарати на основі ягід і інших частин куща глоду не рекомендують вживати вагітним жінкам і годуючим мамам. Шкода глоду може торкнутися і здорової людини, якщо сильно захопитися поїданням цієї ягоди. Якщо з’їсти більше 150 г ягід в добу може порушитися сердечний ритм, знизитися кров’яний тиск.

Для лікування і профілактики різних захворювань можна використовувати настоянку глоду, куплену в аптеці.

А якщо можете зібрати плоди глоду самі, то можна виготовити таку настоянку в домашніх умовах.

Взяти склянку свіжих ягід глоду, добре пом'яти їх до стану пюре. Перекласти пюре з ягід в скляний посуд, залити склянкою 70%-ного спирту. Щільно накрити посуд кришкою, поставити в темну шафу. Наполягати потрібно три тижні, зрідка помішуючи вміст, при кімнатній температурі. Настоянку процідити через кілька шарів марлі, злити у флакон (краще - з темного скла) і щільно закрити посуд.

Приймати настоянку глоду в лікувальних і профілактичних цілях потрібно по 30 крапель, 3 або 4 рази на день, до прийому їжі.

Настоянку глоду можна приймати при артеріальній гіпертензії, тахікардії, ангіоневрози, стенокардії, атеросклерозі. Як профілактичний засіб, настоянка глоду може вживатися людьми, які хоча б раз у житті зазнавали болю в області серця, або в їх крові було виявлено підвищений холестерин. 

Приймаючи перед сном чайну ложку настоянки глоду, розмішану в чверті склянки води, людина позбавиться від безсоння і нервового перенапруження.

 

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити