???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Місто Рівне та кілька районів майже впритул підійшли до порогу епідемії.

“Рівне, станом на 15:00 понеділка, 11 січня, на 90% наблизилося до епідемії грипу. Ще ближчі до епідемії Сарненський – 99% та Радивилівський райони – 92%”, – цитує Рівненський інформаційний портал ОGО.ua головного державного санітарного лікаря Рівного Юрія РОМЦЯ.

Найменше хворих у Демидівському районі – 22%, Острозькому – 27% та Кузнецовську – 28%. Всього 10% – у місті Дубно.
“Загалом захворюваність по Рівненщині сягає понад 60% епідпорогу”, – резюмував Юрій Ромець.

Чи оголошувати епідемію і впроваджувати карантинні заходи у місті й районах, вирішуватимуть комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, які зберуться, вочевидь, тоді, коли захворюваність перевищить епідемічний поріг.

Оскільки серед тих, хто захворів на грип та ГРВІ, найбільше дітей до 14 років, школярам Рівненщини можуть продовжити зимові канікули.
“За перші сім днів 2016 року в області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 6227 людей, – повідомив “ОГО” головний державний санітарний лікар Рівного Юрій РОМЕЦЬ.

– З них 4213, тобто 75,5%, – це діти до 14 років. Рівне вже на 90% наблизилося до епідемії грипу. І якщо епідпоріг захворюваності буде подолано, канікули школярам можуть продовжити. Думаю, що цього тижня управління охорони здоров'я порушить це питання.

Питання про продовження шкільних канікул можуть порушити і в деяких інших містах та районах області, які найбільше наблизилися до порогу епідемії. 

Як раніше повідомляв OGO.ua, у Дубному та Рівному канікули тривають до 17 січня включно. Школярі у Рівненському районі відпочивають до 14 січня, в Острозі – до 15-го, а у Гощанському, Зарічненському та Острозькому районах – до 18-го. Найпізніше зимові канікули мають закінчитися у школярів Дубенського району – вони триватимуть аж до 24 січня.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово (2)

Коментарі

Надія
"Кореспонденти", навчіться правильно писати назви міст у відмінках, а то тільки ганьбите себе і редакцію! Куди дивиться людина, що має коректувати інформацію, перш ніж її розміщують на сайтах чи в друкованих виданнях?! Ганьба таким "кореспондентам"!
29.01.2016, 14:44 | 0 0 | Відповісти | Скарга
Життя і Слово
Доброго дня. Стаття взята з порталу ogo.ua. Дякуємо за зауваження, будемо передивлятися ретельніше.
10.02.2016, 11:06 | 0 0 | Відповісти | Скарга

Додати коментар


Захисний код Оновити