???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Багата і різноманітна природа нашого краю щедро ділиться з нами своїми цілющими силами рослин. Одне з таких див природи – береза, яка є джерелом корисних для організму речовин, а не просто красивим деревом.

Березові бруньки і листя використовуються для лікування різних хвороб, з гілок роблять цілющі віники для лазні. Дуже багато людей у ранній весняний період вживають березовий сік, але не всі з них знають про корисні властивості цього напою.

До складу березового соку входить безліч важливих мікроелементів, серед яких кальцій, залізо, глюкоза, дубильні речовини й органічні кислоти. У весняний період, коли наш організм ослаблений довгою зимою, чудовий напій допоможе впоратися з авітамінозом, весняною депресією, повернути організму силу і бадьорість, зміцнити імунну систему. Березовий сік можна застосовувати для лікування, догляду за шкірою і волоссям. Прозорий солодкуватий напій рекомендується пити людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура, печінки, запаленнях дванадцятипалої кишки. Також, цей сік корисний при інтоксикації організму, його використовують для допоміжного лікування онкологічних захворювань. Такий напій корисний при алергіях, але в цьому випадку потрібно обов'язково знати, чи немає у вас алергічної реакції на березовий пилок.

Свіжозібраний березовий сік можна зберігати в холодильнику протягом 2-х діб без спеціальної обробки. Потім він втрачає свої корисні властивості.

При зборі соку слід звернути особливу увагу на екологічну обстановку місця його збору. Якщо береза росте, наприклад, біля автомобільної траси, використовувати її для отримання цілющого напою неможна. Бо інакше Ви завдасте своєму організму більше шкоди, аніж користі.

Не слід вживати сік в занадто великих кількостях людям що мають камені в нирках оскільки це може призвести до їх руху.

Слід розуміти, сік – не ліки. Гарний, подарований природою підтримуючий засіб  потрібно використовувати в комплексному лікуванні.

Проте, слід пам’ятати, що для збору березового соку є спеціально відведені місця. За незаконну заготівлю березового соку людей штрафуватимуть.

Звичайно ж, бажаючи насолодитися смачним напоєм, потрібно не забувати про природу і дбайливо до неї ставитися!

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити