???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Україна велика і могутня держава у центрі Європи. Серед наших плюсів – красиві пейзажі, високі гори, родючі землі, талановиті музиканти, письменники, розумні і волелюбні люди, серед наших мінусів – застарілий рижим управління державою. Україна пройшла тернистий шлях до своєї Незалежності і до тепер виборює своє право на свободу. 21 листопада наша держава святкує День Гідності та Свободи. Засноване свято на честь двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності, що почалася наприкінці 2013 та завершилася на початку 2014 року. Цей святковий день є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося в пам'ять про Помаранчеву революцію з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але було скасоване указом Президента.

Напевно, тепер не знайдеться українця, якому невідомий час коли писалася історія України кров’ю. Хтось відстоював своє право вибору на Помаранчевій революції, а хтось своє право на свободу на революції Гідності.

День Свободи і Гідності – це не свято,  це день пам’яті про час коли історія України писалася кров’ю нашої нації, час, коли мільйони українців виходили на Майдан Незалежності і кричали на повні груди про своє право на вибір і свободу з вірою, що почує весь світ, з надією на кращий час і умови для життя. Отож, мирного неба тобі Україно, міцного духу та невичерпної сили в боротьбі за право на свободу!

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити