???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе… Школярі, окрім навчання, встигають співати, малювати, досягати результатів у спорті тощо. Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільше обдарованих дітей в Україні, вони мають добру пам'ять, особистий світогляд, добре розвинуте абстрактне мислення. Вони, як правило, дуже активні і завжди чимось зайняті. Прагнуть працювати більше за інших. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому!

Яскравим прикладом талановитих учнів є Наталія Швець – одинадцятикласниця НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ». З раннього дитинства дівчинка захоплювалася малюванням. У своїх малюнках найчастіше зображає природу – поля, ліси, гори, бурхливе море... Вона помічає те, чого не помічають інші. Навіть краплинка роси, зображена на звичайному листочку,  є не просто малюнком, а справжньою картиною, яка має власний сюжет та зміст.

Ніжна і тендітна, скромна і чуттєва, відкрита у спілкуванні, співчутлива, старанна, рада допомогти та підтримати. Завжди усміхнена, привітна, добра і мудра дівчина. Та ще й красуня, яка зачаровано дивиться на світ. Всебічно розвинена, її цікавить усе на світі: вона залюбки вивчає творчість письменників рідного краю, із захопленням студіює англійську мову, Наталка постійно бере участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах та впевнено посідає призові місця, бо їй подобається читати, аналізувати, творчо висловлювати свої думки.

Так, в цьому навчальному році під керівництвом Усик Г.О. учениця написала науково-дослідницьку роботу на тему «Національна специфіка семантики слова на прикладі австралійського варіанту англійської мови» і посіла ІІІ місце в номінації «Англійська мова».

Також цьогоріч Наталя Швець виборола 5 призових місць із різних предметів, однак цілеспрямована юнка не зізнається, що це її втомлює чи вимагає надзвичайних зусиль.

Це на перший погляд здається усе дуже важко. Проте щоденна праця доводить протилежне, – ділиться Наталія. – Перша моя перемога була ще у 7 класі, коли виборола ІІ місце на ІІ (районному) етапі олімпіади з біології. Той момент я чітко пам’ятаю, момент усвідомлення, що я хочу знати більше і досягти ще більшого успіху. І уже в 11 класі я отримала диплом ІІІ ступеня на обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з географії .

Наталя має багато друзів, всіх охоче зігріває своїм теплим серцем. Без одинадцятикласниці Наталки у школі не проводять жодного свята. 

У майбутньому дівчина мріє стати вчителькою. Тому, як і кожен випускник, вона хоче успішно вступити до вищого навчального закладу.

Тож побажаємо їй здійснити омріяне на старті нового етапу життя, а ще щасливої долі, творчого горіння та людського розуміння!

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити