???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Мені дуже хочеться розповісти про гарну людину – чесну, порядну, тактовну, чуйну, таку, яка розуміє болі і проблеми кожного працівника, чудового, вмілого, креативного, талановитого керівника – директора Острозької ЦСПШБ Ольгу Бояр, яка понад 35 років віддала себе бібліотечній справі.

Вона пройшла шлях від рядового бібліотекаря до керівника районного масштабу. Закінчивши у далекому 1981 році Харківський державний інститут культури, пішла нелегкою стежиною бібліотекаря. Ольга Володимирівна працювала у Полтавській ЦМБ, Острозькій бібліотеці райкому партії, Острозькій районній бібліотеці, з 2010 року очолює Острозьку ЦСПШБ. З того часу наша бібліотечна система розпочала свій рух вперед і зараз вона є одним із лідерів не тільки у області, а й відома у всій Україні. Все це завдяки  нашому директору , усі нові  інноваційні починання вона підтримує, сама наполегливо працює у впровадженні  передового  досвіду бібліотечної роботи. Вміло здійснює керівництво і координацію роботи бібліотек-філіалів в питанні обслуговування книгою. Ольга Володимирівна гарний спеціаліст, вона підвищує свій професійний рівень і дбає про високий професійний рівень своїх підлеглих. Це людина, яка дає лад всюди, вона вміло поєднує свою професійну працю з громадською діяльністю. Наш директор переймається проблемами кожного свого працівника, допомагає у їх вирішенні.

Звичайно ж, її працю високо оцінюють, Ольга Бояр неодноразово нагороджена грамотами і відзнаками – районними, обласними і всеукраїнськими.

Ольга Володимирівна – чудова людина, гарна дружина, любляча мама, ласкава бабуся і незамінний керівник. Працюючи багато років із цією людиною, ми можемо розповісти про неї тільки хороше, ми захоплюємось нею, поважаємо її і любимо її, як людину і як гарного організатора, вмілого і найкращого керівника. І виявляємо велике бажання ще багато років працювати під її керівництвом. Успіхів Вам, творчих злетів, міцного здоров’я, дорога наша Ольго Володимирівно!

 

Від імені від усього колективу бібліотекарів Острожчини завідуюча Новородчицькою ПШБ 

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити