???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

 

IMG_20171208_125553.jpg

(Фото В. Кригер)

Юного Миколу Харковця із с. Розваж знають сьогодні не лише на Острожчині. Переможець конкурсу «Юна зірка», володар третього місця «Яскраві діти України» (м. Рівне) притягує глядачів і слухачів чарівним голосом та щирою посмішкою. Мало який концерт чи літературно-мистецький захід в Острозі чи по селах відбувається без участі місцевої зірки. Адже репертуар семикласника надзвичайно різноплановий: жартівливі приспівки з пританцьовуванням, естрадні популярні пісні, вокальні композиції морально-патріотичного спрямування, що передають його переживання та розкривають глибину голосу.

5_22365418_10213177557929545_6684114606498946131_n.jpg

(Фото О. Харвата)

Співає Коля з 5 років, а з семирічного віку почав брати участь у різних конкурсах. Його бабуся Марія дуже хотіла співати і танцювати професійно, але їй не вдалося реалізувати свою мрію. Тож тепер рідні докладають зусиль, щоб Микола зумів розвинути свої таланти якнайповніше.

Наш талановитий земляк, який 4 роки навчається в Острозькій музичній школі (клас фортепіано), згадав своїх вчителів, які йому допомагають. Це Любов Вікторівна Дубкова, Галина Петрівна Рудик. У Нетішині з юним співаком працює викладач вокалу Юлія. Також він прислухається до порад Віталія Віталійовича Хмарука. Микола Харковець каже, що від кожного із наставників він може щось почерпнути, дізнатися щось нове і використати у своїй практиці. Усім обдарованим дітям бажає цінувати свій талант, бути наполегливими і поважати тих, хто завжди поруч.

m kh.jpg

(Фото О. Філіної)

Хлопчик також займався спортивно-бальними танцями у студії «Реверс». 5 років він виступав в парі з односельчанкою Каріною Гордєєвою. Але зараз Коля вирішив приділити більше уваги вокалу, з пісенною діяльністю планує пов’язати своє майбутнє. Окрім цього, любить малювати та виготовляти щось цікаве власноруч. Він зізнається, що хоче обрати творчу професію, наприклад стати дизайнером.

– Я думав, що на день народження буде сніг, – розчаровано каже Микола Харковець, який 15 грудня зустрічає своє 13-річчя. Що ж, хай падає легенький сніжок і подає надію на здійснення мрій. Не бійтеся, холодно не буде, бо поряд з Миколою оживають і найчерствіші серця, його усмішка дарує тепло і радість. Хай у відповідь йому завжди усміхається доля!

Вікторія КРИГЕР

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити