???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

 О Вчителю!

Невже Ви не втомились

У юні душі сіяти зерно?

Для цього Ви на світі й народились,

Щоб в учнях буйно проросло воно.

Досить швидко промайнули літні канікули і ось до кожного у віконечко зазирнули осінні місяці: вересень, жовтень… А разом з ними гарне професійне свято День Вчителя. І саме сьогодні, як ніколи, хочеться згадати чуйну, творчу, цікаву, повну енергії людину, яка не тільки згуртовувала учнівський колектив Вельбівненської школи, а й вчительський. Це Фролова Людмила Андріївна.

Саме вона відданою працею освятила життєвий шлях багатьом своїм учням. Її внесок у виховання та становлення сотень випускників і школярів Вельбівненської школи дійсно великий. Талановита вчителька не могла відпустити учнів у життєвий простір без зернятка добра, порядності, працелюбності та людяності. За це їй вдячні не тільки учні, батьки, а й колеги.

Це людина з невичерпним джерелом знань, яка на уроках, в колективі випромінювала таку позитивну енергію, що той, хто слухав її, автоматично ставав шанувальником.

Дорога Людмило Андріївно, вітаємо Вас із професійним святом. Нехай Ваша внутрішня краса і надалі розквітає. Зичимо душевної злагоди, гармонії, миру, та спокою в сім’ї, сповнення всіх найпотаємніших мрій та сподівань, нехай ніколи не зміліє душі Вашої криниця, а наповниться життєдайною вірою.

Завбібліотекою с.Вельбівно Софія Шпарук та колеги з Вельбівненської ЗОШ

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити