???????????

авторизуйтесь через:

     
або

використовуючи адресу e-mail

Расширения Joomla

Kov23 лютого після тривалої хвороби на 73-му році життя відійшов у вічність Всеволод Костянтинович Ковальчук, який багато років працював у районній та міській газетах.

Він народився 20 вересня 1946 року в селі Дермань-ІІ Здолбунівського району. Навчався в Острозькій середній школи № 1. Після закінчення Львівського державного університету ім. І. Франка у 1972 році прийшов на роботу в Острозьку районну газету, яку тоді мала назву «Зоря комунізму». Працював фотокореспондентом, старшим кореспондентом, літпрацівником, заввідділу сільського господарства, пізніше став заступником головного редактора газети «Життя і Слово». У 1998 році був призначений на посаду головного редактора газети «Замкова гора», де працював до 2006 року. Крім того, був помічником народного депутата України першого скликання Валерія Баталова, членом виконавчого комітету Острозької міської ради ІІ скликання, головою Острозької міської організації Національної спілки журналістів України. Всеволод Костянтинович був нагороджений Золотою медаллю української журналістики.

Колектив Острозької районної газети «Життя і Слово», теперішні та колишні працівники часопису, члени первинної організації НСЖУ – усі ми висловлюємо співчуття рідним та близьким покійного. Пам’ятаємо добрі справи журналіста та громадського діяча Всеволода Костянтиновича Ковальчука. Царство Небесне його душі. Нехай збережеться світла пам'ять у всіх, хто з ним працював та спілкувався.

Коментарі:

  • Facebook
  • Життя і Слово

Додати коментар


Захисний код Оновити